Июнь 25, 2015 – 13:49

Вітальня - особлива кімната квартири і будинку, хочеться створити тут особливу атмосферу, яка б сприятливо й позитивно вплинула на кожного члена сім'ї, гостя.

Починаючи підбирати оздоблювальні матеріали, часто багато хто вибирає шпалери, адже це перевірений спосіб красиво прикрасити інтер'єр кімнат.

На сегодняшний день дизайн квартир часто является непростой задачей даже для опытного дизайнера по разным причинам. Но только не функциональный дизайн квартир в Одессе от студии Tatyana Жykova Design Group выполненный качественно и грамотно, придаст квартире стильный, практичный, уникальный вид.

Але так як сьогодні шпалери представлені широко, багато хто бажає вибрати бамбукові шпалери, так як це дійсно один з цікавих і затребуваних видів шпалер сучасного світу. Вибираючи їх, ви зможете особисто переконатися, що так воно і є.

Переваги

1. Такі шпалери безпечні для здоров'я людини, так як їх прийнято робити тільки з екологічно чистих матеріалів. Так що, ви будете точно знати, що ніяких проблем бути не повинно

2. Не забувайте, що такі шпалери й міцні, вони не здатні деформуватися при намоканні, більше того не сідають в процесі висихання, дізнавшись про це, практично кожен господар квартири вибирає саме їх для дизайну інтер'єру.

3. Легкість наклеювання таких шпалер, природно є черговою і важливою перевагою, тому вам необхідно пам'ятати і про це. Адже тепер можна серйозно заощадити на послугах фахівців, які б вимагали від вас чималу суму грошей, за свою роботу.

Важливо знати

Як тільки ви побажаєте придбати бамбукові шпалери, вам повинно бути відомо, що їх тильна сторона є рельєфною і шорсткою, а значить, ви повинні врахувати це, щоб не придбати інший вид шпалер даного типу.

Починаючи здійснювати наклеювання таких шпалер, знайте, що клей потрібно наносити на поверхню стіни, але ніяк на полотно, як часто роблять багато недосвідчених господарів, стикаючись з проблемами. Пам'ятайте, що починаючи клеїти такі шпалери, вам необхідно придбати спеціальний клей, який і призначений для роботи з флізеліном.

Зробити це можна легко й просто, оскільки такий клей є в наявності в будь-якому господарському магазині, а значить, купуючи його, ваша робота буде виконана швидко та ефективно. В іншому випадку, вас будуть чекати серйозні проблеми та труднощі, враховуйте це обов'язково.

Похожие страницы:

  1. Побудова печі для лазні
  2. Сучасний дизайн вітальні
  3. Вибір шпалер в спальню