Ноябрь 3, 2015 – 18:16
Чорна п'ятниця - це перша п'ятниця після Дня Подяки. Зазвичай вона припадає на період з 23 по 29 листопада. У поточному році, як не складно здогадатися, подія відбудеться 27 числа, тобто вже зовсім скоро!

Самое ожидаемое событие года - черная пятница, не пропустите!


Чорним цей день називають тому, що всі вулиці міста настільки заповнюються автомобілями і людьми, що вільного «світлого» простору практично не залишається. Згідно з іншою версією, чорний - це колір, яким бухгалтера маркують прибуток у своїх звітах.

black-friday-aproveite-as-promocoes-38-796Черная п'ятницю вважається стартом Різдвяних розпродажів і, як будь вдалий старт, починається з «найсмачніших» пропозицій. Американці настільки захоплені шопінгом і вибором подарунків, що приходять до порогів магазинів ще з вечора четверга, простоюючи біля вітрин цілу ніч.

Але є й альтернатива стомлюючим очікуванням і нескінченним черг. Місце, де покупців не зносить людським потоком і ймовірність «відхопити» річ зі знижкою дуже велика. Мова, звичайно ж, йде про інтернет.
Як підготуватися до Чорної п'ятниці?

Більшість брендових онлайн магазинів починають розпродажі відразу ж після відгриміла Хеллоуїна. Таке явище отримало назву Pre Black Friday Sales. Вважається, що проміжок між святами - найвдаліший період економно скупитися. Чому? Та тому, що знижки ВЖЕ діють, а асортимент ЩЕ є, тобто підібрати потрібний розмір або товар набагато простіше, ніж під час масового ажіотажу.

Підготовка до Чорної п'ятниці - це обов'язкове вивчення асортименту і складання списку потрібних речей. Не забудьте підписатися на поштову розсилку магазинів, адже так ви дізнаєтеся про знижки одними з перших. Варто врахувати, що через різницю в часі листи стануть приходити, в основному, ввечері і їх буде дуже багато! Особливо цінні пропозиції Early Bird Offers, тобто додаткові знижки для тих, хто рано встає.

Напередодні Чорної п'ятниці магазини радують «терміновими» розпродажами, які тривають всього годину-дві. Максимум день. Потрапити на таку акцію - велика удача.
Чорна п'ятниця разом з OrderWorld

Більшість американських магазинів, що надають найнижчі знижки, традиційно не співпрацюють з Україною. Тобто пряма доставка товару з США неможлива, що не може не засмучувати.

cq - countdown to black friday14Но клієнти OrderWorld ніколи не залишаться без грандіозного, а, головне, економного та вигідного шопінгу! Чорна п'ятниця разом з OrderWorld - це шанс не упустити персональні знижки.
Отже, план дій на Чорну П'ятницю:

Чітко продумайте список покупок. Спокус буде вдосталь!
Позначте максимальний бюджет, інакше ризикуєте незаплановано витратити багато грошей. Знижки дійсно занадто привабливі!
Збережіть посилання на товари або відразу ж відішліть їх менеджеру OrderWorld. У день Чорної п'ятниці практично всі сайти трохи підвисають через колосальний наплив відвідувачів.

Менеджери OrderWorld зможуть здійснити для вас замовлення товару зі США в період максимального цінового обвалу. Але якщо вам приносить задоволення сам процес «гри», то не забудьте, що кращі пропозиції завжди бувають рано вранці (за американським часом). Намагайтеся встигнути порівняти пропозиції від різних магазинів і зв'язатися з нами для термінового замовлення.

Далі справа за малим - оформлення купівлі і її доставка. Тут вам вже не про що турбуватися, адже всі турботи переймає OrderWorld всього за 10% від суми замовлення.

Вдалою Чорної п'ятниці і вигідних вам покупок!

Похожие страницы:

  1. Будівництво під Ключ Росія
  2. Канальные вентиляторы
  3. ​Походження натяжних стель