Виготовлення та будівництво швидкомонтованих ангарів з ЛСТК під ключ

Июль 7, 2014 – 05:31

Швидкомонтовані ангари з ЛСТК

 

Компанія «Stahlbauten» спеціалізується на виготовленні та складанні швидкомонтованих конструкцій з металу.Металоконструкції знаходять застосування в якості промислових будівель, сервісних та сільськогосподарських приміщень, складів тощо.д. Один з напрямків роботи компанії - зведення швидкомонтованих ангарів з ЛСТК.Ангари використовують для виробничих і комерційних потреб, а також для зберігання і ремонту авіаційної техніки та судів. Будівництво ангарів під ключ vostrebovano в місця для зберігання якість.

 

Швидкомонтовані ангари з ЛСТК бувають декількох видів.Прямостінні ангари не мають обмежень за розмірами, а їх площа може бути використана по максимуму за рахунок відсутності похилих стін.Шатрові ангари мають похилі стіни і подвійні покрівлю, на якій взимку не скупчується сніг.Не менш популярні сьогодні арочні ангари під ключ. Вони стійкі, витримують тривалу експлуатацію і не вимагають складного монтажу.Їх можна використовувати в якості складських та торгових комплексів. Ангари також бувають утепленими, з сендвіч-панелей з мінеральною ватою, і неутепленими, з профнастилу.

 

Виготовлення і будівництво ангарів

 

Ми пропонуємо виготовити ангар по одному з декількох типових проектів, або замовити будівництво ангарів за індивідуальним планом.Компанія «Stahlbauten» готова взятися за будь-яке нестандартне будівлю, розробити технологію будівництва та втілити проект у життя.

 

Виготовлення ангарів має найширші варіанти комплектації.Це може бути споруда будь-якої довжини, від 3 до 10 метрів у висоту, з шириною прольоту до 30 метрів.При необхідності будівлю буде оснащено вставками з полікарбонату або склопакетами.

 

До переваг будівництва ангарів з ЛСТК насамперед відносять швидкість зведення і монтажу готової до використання конструкції.Це впливає на вартість ангарів, ціна яких є низькою щодо інших будівель подібного призначення.Для швидкомонтованих ангарів не потрібен фундамент, а значить, з роботи виключається один довгий і складний етап.Відсутність фундаменту робить ще більш привабливими легкі ангари, ціна установки яких нижче, ніж ціна зведення капітальних споруд.Виготовлення ангарів під ключ увазі проведення всіх комунікацій, від електрики до вентиляції.

Источник: stahlbauten.ru

Возможно, вам понравится:

Ангари
Ангари

Похожие страницы:

  1. Будівництво Сауни під Ключ Ціни
  2. Будівництво Зрубів під Ключ Ціни
  3. Будівництво Бань під Ключ Ціни
  4. Будівництво ангарів під Ключ
  5. Будівництво Будинків під Ключ Суми