Июль 10, 2014 – 08:26

Група компаній «РСТ» надає послуги будівництва автомийних комплексів «під ключ»: від вибору місця будівництва, створення проекту до гарантійного та післягарантійного обслуговування об'єктів.Роботи виконуються згідно з вимогами ВСН 01-89, СНиП II-89-80 та ін.

 

Наш асортимент

 

Фахівці групи компаній «РСТ» розробляють індивідуальний проект і пропонують зведення наступних типів автомийних комплексів.

AVTOMOЙKA знову машиномісце AVTOMOЙKA ДВА MASHINOMESTA AVTOMOЙKA ТРЬОХ MASHINOMESTA AVTOMOЙKA OF CHETИRE MASHINOMESTA AVTOMOЙKA OF PЯTЬ машиномісць AVTOMOЙKA OF SHESTЬ машиномісць  

Kapitalьnиe.Автомийка являє собою промислове споруда, побудована на бетонному фундаменті.Проект передбачає прокладку інженерних комунікацій. Каркас може бути монолітним або швидкомонтованих (з металоконструкцій), стіни виготовляються з цегли, сендвіч-панелей, профлиста та інших матеріалів.Капітальні комплекси з одного або декількох поверхів зводяться при організації багатопрофільного бізнесу (разом з відкриттям автомийки планується робота кафе, шиномонтажу та ін.).

 

Етапи будівництва

 

Автомийка під ключ зводиться фахівцями Групи компаній «РСТ» у кілька етапів.

 

Вибір місця будівництва. В ході аналізу обраної майданчики виявляються і усуваються вибоїни та тріщини в асфальті, нерівності.Вимоги до забудови вибраної території під автомийку фіксуються в «Містобудівній плані земельної ділянки» (ГПЗУ).

 

Проектування. Пакет необхідної технічної документації регламентується Постановою уряду Російської Федерації від 16 лютого 2008р.№ 87 «Про склад розділів проектної документації та вимоги до їх змісту», СНиП 21-01-97, а також Містобудівною кодексом РФ і Москви.При підготовці проекту автомийки стаціонарного і мобільного типу проводиться розрахунок технічних параметрів витрати води, електроенергії, планування системи водоочистки, пожежної безпеки та інше.

Источник: www.rst-moika.ru

Возможно, вам понравится:

Ціни на будівництво лазень в
Ціни на будівництво лазень в
Автомийка під ключ
Автомийка під ключ

Похожие страницы:

  1. Будівництво котеджів під ключ Україна
  2. Будівництво Автомийок під Ключ Ціна
  3. Будівництво Автомийки під Ключ Ціна