Будівництво автомийки.

Апрель 17, 2015 – 16:50

автомойки До найбільш перспективних бізнес-ідей ставиться будівництво автомийки.Враховуючи актуальність даного бізнесу, компанія «СКС» виконує будівництво автомобільних мийок під ключ в Санкт-Петербурзі, Ленінградській обл.та інших регіонах на вигідних для вас умовах. Комплексний підхід, напрацьовані технології і використання типових проектів дозволять вам швидко реалізувати завдання.

 

В більшості випадків успіх сервісу по мийці автомобілів залежить від місця розташування об'єкта.Оскільки конкуренція в даній сфері висока, підприємець повинен швидко приймати рішення про зведення об'єкта.Швидкість прийняття рішення залежить від наявних у розпорядженні бізнесмена ресурсів.Будівництво швидкомонтованих конструкцій стає актуальним в даних умовах, так як воно дозволяє підприємцю оптимізувати свої витрати. Вартість будівництва автомийки - від 8500 рублів за квадратний метр.

 

Дана ціна включає проведення комплексу робіт:

 
   
 • Проектування автомобільної мийки та узгодження проекту з дозвільними службами.
 •  
 • Виготовлення модулів швидке за конструкції в заводських умовах.
 •  
 • Первинна обробка модулів.
 •  
 • Транспортування елементів конструкції на будівельний майданчик.
 •  
 • Монтажні Парковки.
 •  
 

Умови Зведення - на 3-тижнів и в даний час Підписання угоди.Дата здачі об'єкта в експлуатацію фіксується в договорі, тому ви можете бути впевненими в дотриманні компанією «СКС» своїх зобов'язань.

 

Будівництво автомийок припускає обов'язкову установку спеціальних очисних споруд для використаної води (септиків).У нас ви можете замовити послуги з підготовки місця для установки септика і монтаж цієї споруди.Також ми підключимо ваш об'єкт до всіх комунікацій (водопровід, каналізація, електрика). В компанії «СКС» ви можете замовити будівництво автомийки під ключ.

 

Проектування avtomoek під ключ.

 

Фахівці Компанія "СКС" osuŝestvlâût дизайну Парковки ВИКОРИСТАННЯ ПРОФЕСІЙНОГО PO, pozvolâûŝego починають свій тривимірний makety майбутнє діє об'єктів.Це дозволить вам оцінити відповідність конструкції потребам вашого бізнесу і внести необхідні зміни ще до початку робіт.

 

Наші фахівці використовують готові типові проекти автомийок, щоб скоротити час проектування та зменшити вартість виконання проектувальних робіт.Однак якщо вам необхідно індивідуальне рішення, що враховує особливості розташування будівлі, нюанси її функціонування та інтеграцію з іншими спорудами, експерти нашої компанії розроблять для вас проект з чистого аркуша.

Источник: metkarkas.ru

Возможно, вам понравится:

Ціни на будівництво лазень в
Ціни на будівництво лазень в
Автомийка під ключ
Автомийка під ключ

Похожие страницы:

 1. Будівництво Автомийки під Ключ Ціна
 2. Будівництво Автомийок під Ключ
 3. Будівництво Автомийки під Ключ