Май 2, 2015 – 00:24

20145 Основний напрямок діяльності нашої компанії, це будівництво будинків і котеджів з блоків під ключ.Ми надаємо нашим клієнтам повний комплекс будівельних послуг і поставку будівельних матеріалів.Для професійних компаній і зайнятих людей будівництво під ключ - це найпривабливіший вид угоди.Немає необхідності постійно контролювати виробництво. Досить укласти договір на будівництво будинку з блоків і займатися своїми справами.Усі витрати на закупівлю матеріалів, наша компанія бере на себе. Від клієнта вимагається лише документація по вирішенню на будівництво та проектна документація.

 

У нашій роботі ми використовуємо тільки найсучасніші й технологічні методи роботи, засновані на багаторічному досвіді і останніх досягнень та інновацій в будівельній індустрії.

 

На сучасному ринку будівельних послуг в співвідношенні ціна якість будівництво з блоків є найкращим варіантом для будинків як для постійного так і для сезонного проживання (заміські, дачні, приватні).Зведені будинки відповідають всім сучасним нормам по екології та енергозбереження, що є самими основними факторами при виборі концепції майбутнього будинку.Сучасна будівельна індустрія значно просунулася в технологіях виробництва робіт і матеріалів, що дозволило сучасним будівельним газосилікатного і керамічним блокам по дуже багатьом показникам обігнати дерево.До того ж вартість будинку з блоків не перевищує вартість будинку з дерева, а за багатьма показниками значно його перевершує.

 

Екологія сучасних будівельних блоків нічим не гірше, а іноді навіть значно краще дерева, т.к. блоки не піддаються обробці хімічними матеріалами, такими як лаки і просочення, без яких якісне будівництво дерев'яного вдома не можливо.

 

Самим екологічним матеріалом для будівництва будинків є цегла, який робиться тільки з глини без будь яких добавок.Єдиним мінусом цегли є висока теплопровідність матеріалу, і для відповідності сьогоднішнім жорстким нормам енергозбереження необхідно зводити стіну товщиною не менше 1, 5 метра.

Источник: domizblokov.com

Возможно, вам понравится:

Будинок під ключ в Іспанії з
Будинок під ключ в Іспанії з

В Гарячому Ключі побудують готельний комплекс на 100 номерів & Nbsp; & mdash; & NBSP; Діяльність Кубанського
Інфраструктура об'єкта JavaScript грязьові ванни і спа, тренажерний зал, ванні кімнати і басейн.Земельний .. Інвестор вкладе 400 млн рублів на будівництво готельного комплексу.Роботи ..

Критий льодовий комплекс відкрився в Олександрівську & NBSP; & mdash; & NBSP; permnew.ru
.. Отримала назву «Алекс-арена», взяв участь голова уряду Пермського краю Геннадій Тушнолобов.

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинків під Ключ Лен Обл
  2. Будівництво Будинків під Ключ Недорого
  3. Будівництво Будинків під Ключ Фото