Будівництво каркасних будинків під ключ: опис, ціни, замовлення

Апрель 11, 2014 – 12:26
Дача під ключ недорого в ТОВ "Майстер" виробляє і встановлює швидкобудуюємі каркасні будинки в Москві і Московській області.У нас ви можете замовити каркасний будинок під ключ за типовим або індивідуальним проектом, розробленим згідно вашим смакам і побажанням.

Швидкомонтовані каркасні будинки: ціни на будівництво та оздоблювальні роботи

Якщо порівнювати вартість каркасного будинку під ключ з будівлями з бетону, цегли чи інших будматеріалів, то стає зрозуміло, що в економічному плані найбільш вигідний - перший варіант.Більш того, наші фахівці зазвичай завжди вкладаються в суму, відведену клієнтами на будівництво, монтажні та оздоблювальні роботи.Завдяки величезному вибору будматеріалів на ринку ми підберемо те, що влаштує вас по своїх характеристиками і ціною.Відносно низька вартість каркасно-щитових будинків пояснюється тим, що, по-перше, не потрібно зводити масивний фундамент.По-друге, конструкція формується з недорогих матеріалів - брусів, балок, утеплювача.Сьогодні сталь власником такого будинку - під силу більшості сімей з середнім і вище достатком.Для того, щоб дізнатися точну вартість будинку, зв'яжіться з представником компанії по одному з телефонів, зазначених в хедері сайту.

За рахунок чого знижується вартість будівництва каркасних будинків під ключ?

- Будова має малу вагу і не потребує спорудженні дорогого фундаменту, завдяки чому зменшується ціна на весь проект, замовлений в ТОВ "Майстер".- Каркасно-щитові будинки, дачні будиночки, лазні з бруса зводяться дуже швидко завдяки особливостям конструкції.Отже, зменшується термін роботи фахівців і число людей, задіяних в монтажі.- Так як будинок не дає усадки, відпадає необхідність у технологічному перерві після монтажу і перед обробкою.- Які б житлові або дачні будинки каркасні ви не вибрали, вони коштуватимуть набагато менше, ніж будь-які інші схожі споруди, т.к. виробництво блоків - не саме дороге. Що стосується переваг такого рішення, то слід сказати про наступні моменти.Будь-який вподобаний вам каркасний будинок під ключ, ціни на який озвучить наш менеджер, може будуватися в яку завгодно пору року.Вибираючи матеріали для обробки, ви зрозумієте, що ваш вибір нічим не обмежений.Готовий будинок виходить міцним і легким, теплим і затишним завдяки унікальній системі енергозбереження.ТОВ "Майстер" довгі роки здійснює будівництво каркасних будинків під ключ, тому ми готові реалізувати для вас проект будь-якої складності.Ваш новий будинок може бути готовий вже через 3 місяці!  

Будівництво каркасних будинків під ключ

 

В компанії ТОВ «Майстер» ви можете купити каркасний будинок за доступними цінами.Даний тип будов вважається одним з найбільш недорогих і швидкомонтованих варіантів, який має особливу спеціальну конструкцію, сформовану з дерев'яних брусів і балок, заповнену утеплювачем.

 

Зараз купити каркасний будинок не складе великої праці навіть людям із середнім достатком.Облицювання основи такої будови виконується різними матеріалами для обробки як із зовнішнього боку, так і всередині приміщення.Зовні наші майстри застосовують вологостійкі особливі плити або звичайну вагонку, їх оформляють сайдингом, або ж обробляють штукатуркою.Стіни зсередини покриваються плитами з гіпсокартону. Така конструкція дозволяє забезпечити чудові комфортні умови для проживання.

 

На сьогоднішній день будівництво каркасних будинків під ключ користується особливою популярністю.

 

Купити каркасний будинок недорого

 

Це обумовлено наступними перевагами:

 

• Економічність.На відміну від будівель з колоди і цегляних будов, даний тип відрізняється своєю невисокою вартістю.Це пов'язано з малою вагою будови, що істотно дозволяє скоротити витрати на фундаменті.Здійснити будівництво каркасних будинків недорого - це реально!

 

• Оперативність і легкість збірки.Такі будівлі зводяться в найбільш стислі терміни, ніж їх аналоги з інших матеріалів.Крім того, немає необхідності робити технологічну перерву перед оздоблювальними роботами, так як повністю виключається їх усадка.

 

• Невисока вартість каркасного будинку. Завдяки технологічним особливостям конструкції істотно знижується ціна даного типу будови.

 

• Міцність. Будівлі витримують сильні статичні навантаження, що гарантує надійність конструкції і забезпечує безпечні умови для життя.

Источник: www.ooo-master.ru

Возможно, вам понравится:

Виготовлення сходів під ключ
Виготовлення сходів під ключ

В Гарячому Ключі побудують готельний комплекс на 100 номерів & Nbsp; & mdash; & NBSP; Діяльність Кубанського
Інфраструктура об'єкта JavaScript грязьові ванни і спа, тренажерний зал, ванні кімнати і басейн.Земельний .. Інвестор вкладе 400 млн рублів на будівництво готельного комплексу.Роботи ..

Критий льодовий комплекс відкрився в Олександрівську & NBSP; & mdash; & NBSP; permnew.ru
.. Отримала назву «Алекс-арена», взяв участь голова уряду Пермського краю Геннадій Тушнолобов.

Похожие страницы:

  1. Будівництво Сауни під Ключ Ціни
  2. Будівництво Льоху під Ключ Ціна
  3. Будівництво Дахи під Ключ Ціна
  4. Будівництво Дачі під Ключ
  5. Будівництво Бань під Ключ Ціни