Будівництво гаража - крок за кроком

Июнь 16, 2014 – 12:10

фундамент гаража Будь-яке будівництво починається з фундаменту. В нашому випадку для будівництва гаража з легких сталевих конструкцій вимоги до фундаменту мінімальні.Необхідно рівне і тверде підставу. Ми рекомендуємо фундаментну плиту неглибокого залягання на піщано-гравійної подушці.Але це може бути також:

 
   
 • заасфальтована площадка,
 •  
 • рівно укладені бетонні плити,
 •  
 • стрічковий фундамент,
 •  
 • бетонні плити по периметру.
 •  
 

В будь-якому випадку вибір фундаменту індивідуальний і залежить від побажань власника і від умов місцевості.Наші фахівці виконують всі роботи з підготовки фундаменту під каркасний металевий гараж в короткі терміни - менше одного тижня.Вартість робіт по виготовленню фундаменту ви можете знайти в прайс-листі або уточнити в нашому офісі.

 

Наступний етап будівництва гаража - монтаж несучого каркаса.Металевий каркас збирається з нарізаних в розмір оцинкованих профілів за 2-3 дня.

 

металлический каркас гаража Спочатку збираються окремі елементи - стіни і кроквяні ферми.Потім вони з'єднуються в одну жорстку конструкцію. Маса складових елементів незначна. Піднімати і монтувати їх зможуть дві людини.При цьому конструкція виходить легка і міцна. Тому навіть зрушення грунту на ділянці для такого дачного гаража не страшні.

 

На встановлений металевий каркас починається монтаж зовнішніх оздоблювальних матеріалів - покрівлі та фасаду.

 

Монтаж покрівельного покриття - металочерепиці або профнастилу разом з аксесуарами полегшується ідеальної рівністю поверхонь стропильних ферм.Це прискорює обробку стін і монтаж гаража в цілому. Відпадає необхідність додаткової підгонки листів.Велика площа цих листів дозволяє швидко кріпити ці матеріали.Весь ...

Источник: www.metgar.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво гаража. Монтаж
Будівництво гаража. Монтаж

Новий квартал почали зводити в Барнаулі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Amic.ru
Тут провів доступ до будівництва двох житлових будинків в Южному напрямках Vlasihinskij, 32 і 34 нижче.Це будуть 10-поверхові ..

Похожие страницы:

 1. Будівництво Автомийок під Ключ Ціна
 2. Будівництво басейнів під ключ Ціна
 3. Будівництво Дачі під Ключ Ціна
 4. Будівництво Сауни під Ключ Ціни
 5. Будівництво Бань під Ключ Ціни