Хозблок під ключ, з душем і туалетом з доставкою та встановленням

Май 17, 2014 – 05:24
ОБЪЕМНАЯ МОДЕЛЬ

Хозблок 3, 7 х 5, 6 м з душовою, туалетом і майстерні з зручною орної дверима.

 

Ціна за базову комплектацію включаючи: ВСЕ ВІКНА, ДВЕРІ, ПОЛ Шпунт, Терасна дошка з модрини, ВЕСЬ ПОГОНАЖ, КРОВЛЮ Shinglas і КРЕПЕЖ !!!

 

В якості опції для ЛАЗНІ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

 
   
 1. Монтаж вироби нашими фахівцями
 2.  
 3. Роботи з влаштування електричного освітлення, влаштуванню ел.розеток, інші ел. роботи.
 4.  
 5. Сантехнічні роботи.
 6.  
 7. Виготовлення зовнішніх сходинок.
 8.  
 9. Вулична Трек-стежина з модрини.
 10.  
 11. Монтаж системи збору дощової води
 12.  
 13. Підготовка, вирівнювання майданчика і дизайн betonnyh fundamentnyh блоки.
 14.  
 15. Роботи Paint і antiseptirovaniû.
 16.  
 

Перед vplotnuû vstal питання про hozâjstvennom хлопцем, може kotoryj було за допомогою пропустіть найрізноманітніші nuždy.Ділянка ваш не надто великий - і ви не можете дозволити собі розкіш всякий раз, коли знадобиться, зводити нову будову.От і вирішили, що слід побудувати одне - з декількома приміщеннями, яким сьогодні можна знайти одне застосування, а завтра - інше.

 

Залишилося вирішити, чи зумієте самостійно побудувати, що називається, госпблок під ключ. Posovetovalis 'з дружиною - вона в вас Вірити, самі sčitaet технічний директор spravites', що дешево.Це трохи пізніше намічається складне будівництво, капітальний будинок, (замість нинішньої тимчасової буди): хочеш - не хочеш, а бригаду професіоналів покличеш.До речі, в цьому випадку госпблок цілком за битовку будівельникам зійде, і за склад матеріалів.Єдине, про що дружина просила, щоб ви тоді відразу будували госпблок з туалетом.Та хоч з джакузі! Ви вже «загорілися»: ех, засверби плече, розмахнись рука !..

 

Намалювали проект. Довгий сарай, поділений на відсіки.Найбільший - або житлова кімната, або майстерня - в залежності від обставин.Поменше - склад для інструменту і будматеріалів. А може і в якості кухоньки використовуватися при необхідності.Ну, і третій відсік, зовсім невеликий - в ньому планувалося біотуалет поставити, але по ходу справи вирішили ще й душ спорудити.Чи не джакузі - але вже повноцінний санвузол. Запланували вздовж усього хозблока терасу пустити, а вже з неї - три входу в приміщення.Дах односхила буде. З ухилом на протилежну від входів сторону, щоб дощ туди лився, а не до дверей.План готовий - пора будувати.

Источник: house812.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво гаража. Монтаж
Будівництво гаража. Монтаж

Новий квартал почали зводити в Барнаулі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Amic.ru
Тут провів доступ до будівництва двох житлових будинків в Южному напрямках Vlasihinskij, 32 і 34 нижче.Це будуть 10-поверхові ..

Похожие страницы:

 1. Будівництво Автомийок під Ключ
 2. Будівництво Альтанок під Ключ
 3. Будівництво дуплекс під Ключ