Льохи для дачі і заміського будинку

Сентябрь 20, 2014 – 12:36

Дачный погреб котедж похорон. В кожного власника sobstvennogo будинку або котеджі оснащені Маленька sokroviŝnica - Підвал, в Которе hranâtsâ самих різних продуктів і пункт.Та й тільки починаючи замислюватися про будівництво, питання підвалу обов'язково продумують заздалегідь.Питання тільки в тому, чи варто використовувати традиційний спосіб будівництва погреба в новому будинку?

 

Кожен має приблизне уявлення про те, як викопати льох - найчастіше це неглибока або, навпаки, досить глибоко вирита яма під будинком, облаштована як комора, можливо, з дерев'яними « стінами ».Прохолодно, найчастіше сухо, природна вентиляція - більшу частину часу свої обов'язки ця конструкція виконує добре.Та й комахи, люблячі такі умови, теж не порадують господаря або господиню.

 

Нікому не побажаєш такого «сюрпризу» в погребі, але не так давно захисту від нього просто не існувало - хіба що, будівля будинку на високому пагорбі, де грунтові води знаходяться далеко від поверхні землі.Сьогодні проблема вирішується набагато більш простим і доступним способом.Ви чули коли-небудь про пластиковому погребі, або звареному металевому погребі? Уявіть собі повністю герметичну, міцну, байдужу до всіх підземним неприємностей «кімнату» під вашим будинком.Такий льох для дачі або приватного будинку не зашкодить екології, збереже всі запаси і позбавить вас від всіх побоювань з приводу його долі.Ідея льохи навіяна французьким кесоном - герметичним ящиком з люком, з допомогою якого колись вели роботи під водою.Тепер пластиковий льох-кесон спускається під землю, і не гірше за свого предка і надійно піклується про все, що потрапляє всередину.

Источник: www.aquacop.ru

Возможно, вам понравится:

Як знімають сюжети в Севастополі
Як знімають сюжети в Севастополі
Staldom. Якісне будівництво
Staldom. Якісне будівництво
Балкони під ключ Сімферополь
Балкони під ключ Сімферополь

Лізи Чайкіної вул & Nbsp; & mdash; & nbsp; 59.ru
Додаткова інформація: Квартира-студія з обробки «під ключ»: міжкімнатні двері, вхідні двері металеві, ламінат / лінолеум, шпалери, склопакети, мийка і плита в кухонній зоні, с / в з сантехнікою, кахель, лічильники на воду.Балкон. Низькі комунальні платежі

Похожие страницы:

  1. Будівництво Азс під Ключ Ціна
  2. Будівництво Дачі під Ключ Ціна
  3. Будівництво Бань під Ключ Ціни