Будівництво автомийки під ключ

Август 18, 2014 – 07:22

Строительство автомоечных комплексов в Петербурге Кожен автовласник знає, що догляд за автомобілем увазі планове здійснення технічного обслуговування, використання якісного палива і, звичайно, утримання автомобіля в чистоті.Саме тому автомийки користуються таким попитом.

 

Надзвичайний попит на будівництво автомийки обумовлений неослабним інтересом до цієї послуги.Група компаній «Бік» здійснює професійне будівництво автомийних комплексів під ключ.Ми здійснюємо повний цикл будівництво - від розробки плану до безпосередньо будівництва автомийки та здачі проекту в експлуатацію.

 

Умовно можна розділити будівництво автомийки на 3 етапи.

 

Строительство моек самообслуживания Перший етап будівництва автомийки - вибір місця для Вашої майбутньої автомийки.Важливо правильно підібрати місце, адже це найважливіші фактор залучення клієнтів.Необхідно вибрати місце поряд з високою прохідністю автомобілів, а також уточнити наявність необхідних комунікацій.

 

Другий етап будівництва автомийки - розробка проекту автомийного комплексу.Ми можемо розробити як типовий проект, так і індивідуальний проект з урахуванням побажань Замовника, особливостей місцевості будівництва та інших факторів.

 

Строительство автомойки Третій етап будівництва автомийки - є безпосереднім будівельним процесом зведення автомийки та узгодження будівництва.Важливо вибрати надійного партнера при будівництві автомийки - так Ви збережете інвестиції та убезпечите себе від небажаних сюрпризів.

 

Будівництво мийок самообслуговування

 

Компанія БІК першої в Санкт-Петербурзі реалізувала будівництво мийки самообслуговування.

 

Переваги безконтактних мийок самообслуговування:

 
   
 • Контроль якості.Ви самі миєте свій автомобіль і можете бути спокійні за якість обслуговування і результат мийки.
 •  
 • включений. Wash самообслуговування значно дешевше, ніж регулярні контакти або Контакт-Wash.
 •  
 • Задоволення! Як приємно самостійно помити свій автомобіль, використовуючи найсучасніше обладнання та матеріали! Фізична активність позитивно впливає на Ваше самопочуття і настрій!
 •  

Источник: www.bik-stroy.ru

Возможно, вам понравится:

Котедж & quot; під ключ & quot; 345м2 Харків, м
Котедж & quot; під ключ & quot; 345м2 Харків, м

Лізи Чайкіної вул & Nbsp; & mdash; & nbsp; 59.ru
Додаткова інформація: Квартира-студія з обробки «під ключ»: міжкімнатні двері, вхідні двері металеві, ламінат / лінолеум, шпалери, склопакети, мийка і плита в кухонній зоні, с / в з сантехнікою, кахель, лічильники на воду.Балкон. Низькі комунальні платежі

Похожие страницы:

 1. Будівництво Сто під Ключ
 2. Будівництво дуплекс під Ключ
 3. Будівництво заводу під Ключ
 4. Будівництво Будинки під Ключ
 5. Будівництво Хамам під Ключ