У поняття будівництво будинків "під ключ" входить готовність

Январь 26, 2014 – 09:33
будівництво котеджів під У поняття будівництво будинків "під ключ" входить готовність будинку для комфортного проживання в ньому жителів.Відповідно для різних будинків і різниться розуміння "під ключ". Якщо в дачних будинках зручності подразумеваются мінімальні, або їх взагалі там немає, то в заміських будинках для постійного проживання - котеджах, особняках, рівень зручностей повинен бути відповідний їх статусу.Компанія Росстрой, на відміну від основної маси інших підприємств декларують розмазане розуміння повної готовності будинку, гарантує, що якщо ціна будинку вказана "під ключ", це означає, що Ви не отримаєте напівфабрикат, в який необхідно вкласти ще багато грошей.Для Вас ми склали повний перелік робіт, при завершенні яких можна буде сміливо в'їжджати в Ваш будинок.

Після виготовлення проекту можна приступати до будівництва, весь комплекс робіт розбитий на етапи:

 

а) фундамент, як правило, стрічковий або плитковий.Для наших широт це найоптимальніший варіант. З іншими видами фундаменту можна ознайомиться на сторінці фундаменти.
б) стіни. З усього різноманіття варіантів стінових покриттів вдома ми рекомендуємо - різні варіанти спіненого бетону (кращий з них газобетон) і цегла  
в) перекриття. Як правило, ми влаштовуємо 2 типу перекриттів (виходячи з проекту) - по дерев'яним (сталевим) балках і залізобетонні.
г) вікна та двері. В типову комплектацію наших будинків входять вікна стандарту ОР і фільончасті двері.Втім, в будь-який проект будинку можна внести зміни, в тому числі і по вікнах і дверях.
д) дах. Основна маса наших проектів виконана з урахуванням покриття покрівлі металочерепицею і ондулином.
2. Електрика - правильно розведена електрика запорука Вашої безпеки на довгі роки.Грамотні фахівці нашої компанії якісно виконають усі роботи, пов'язані з електрикою.
3. Каналізація - проходять часи вуличних зручностей. Навіть у самих маленьких проектах компанії Росстрой Ви завжди зможете побачити місце під санвузол.Також необхідно відзначити, що при закладці фундаменту ми відразу передбачаємо, так звані, прохідні гільзи для правильного проходу каналізаційних труб.
4. Водопровід - повний комплекс для водопостачання будинку (включаючи свердловину або врізку в існуючі системи)  
5. Опалення. Будинок і тепло - майже синоніми в нашій країні, де більше півроку триває опалювальний сезон.Комфортна температура в будинку досягається 2-мя основними шляхами: котел (котел) і пічне (камінне) опалення.
6. Заключний етап - оздоблення внутрішніх приміщень. Всі проекти будинків, представлені нашою компанією відразу йдуть із зовнішньою обробкою зовнішніх стін.
7. Ландшафтний дизайн. При завершенні будівництва будинку після будівельників дуже часто залишається багато сміття.Ми завжди вивозимо сміття за собою, бо хочемо, щоб наші замовники завжди залишалися задоволені нашою роботою.При цьому нам доводиться менше витрачати на рекламу, адже бачачи сам процес будівництва і чистоту що залишається за нами дуже часто сусіди звертаються до нас з пропозиціями про співпрацю.
Вартість будівництва "під ключ", включаючи роботу і всі матеріали від  
39000 руб. за 1 кв.м. (Тобто уклавши договір на весь комплекс робіт від геологічних вишукувань, проектування до будівництва та оздоблювальних робіт ви отримуєте готовий для проживання будинок, вам тільки залишиться завезти меблі.)

Источник: vk.com

Возможно, вам понравится:

Котедж & quot; під ключ & quot; 345м2 Харків, м
Котедж & quot; під ключ & quot; 345м2 Харків, м

Лізи Чайкіної вул & Nbsp; & mdash; & nbsp; 59.ru
Додаткова інформація: Квартира-студія з обробки «під ключ»: міжкімнатні двері, вхідні двері металеві, ламінат / лінолеум, шпалери, склопакети, мийка і плита в кухонній зоні, с / в з сантехнікою, кахель, лічильники на воду.Балкон. Низькі комунальні платежі


Похожие страницы:

  1. Будівництво під Ключ що Це
  2. Будівництво під Ключ Росія
  3. Будівництво під Ключ Переклад
  4. Будівництво під Ключ що Значить
  5. Будівництво під Ключ Фото