Проектування і будівництво торгових центрів

Октябрь 14, 2014 – 06:04

ГОСТИНИЧНО-РАЗВЛЕКАТЕЛЬНЫЙ КОМПЛЕКСГК Градиент / Послуги / Будівництво / Торговельні, торговельно-розважальні центри

 

Група Компаній «Градієнт» пропонує своїм клієнтам будівництво торгових і торгово-розважальних центрів будь-якої площі і складності, в найкоротші терміни за допомогою наших нових унікальних технологій можна будувати швидкобудуюємі будівлі.Ми використовуємо наш колосальний досвід в сфері будівництва ангарів в Москві і по всіх Росії при зведенні будівель на основі металевих каркасів.

 

Сучасні торговельні центри пропонують, своїм клієнтам все більший вибір різних товарів і послуг, що відповідно вимагає розширення їх території та оптимізації внутрішніх просторів.

 

Проектування торгових центрів у відповідності з усіма вимогами - це ще один напрямок нашої роботи в цій сфері.

 

Завдяки наявності широкого досвіду, власним напрацюванням, обширною виробничій базі, та застосування сучасних технологій у будівництві, ГК «Градієнт» професійно здійснить будівництво як «під ключ» так і частково, а також проектування, торговельних і торгово-розважальних центрів .

Приклади виконаних робіт

 

Завершилося будівництво готельно-розважального комплексу "Яхонт", який розташований у заповіднику "Таруса", Калузької області.

 

Загальна площа боулінг-клубу S = 2 200м², загальна площа СПА - басейну S = 5 000м².

 

Торговий комплекс будівельних матеріалів, що складається з 3-х об'єктів (2 будівлі та 1 навіс).Розташований в смт. Гжель, московської області. Загальна площа S = 1440 кв.м.

 

Реалізуючи проекти, ГК «Градієнт» використовує металеві каркаси, сучасні матеріали та новітні технології в поєднанні з власними напрацюваннями.Металоконструкції монтуються в короткі терміни, після чого здійснюються облицювання та подальша обробка.

Источник: www.gradyent.ru

Возможно, вам понравится:

Бизнес-под-ключ-ресторан-в-СПБ.MOV
Бизнес-под-ключ-ресторан-в-СПБ.MOV

Оновлений дизайн сайту компанії «SaunaMan» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
Основні напрямки діяльності компанії "SaunaMan" - будівництво під ключ саун.Компанія має власний інтернет-ресурс, в якому представлений широкий вибір різних проектів: інфрачервоні сауни (кабіни), типові сауни, елітні сауни, фінські сауни.

Служба новин: news@promvest.com & Nbsp; & mdash; & nbsp; Будівельний портал Стройка.ру
Найближчим часом галузі перейдуть до будівництва доріг в країні тільки з бетонним покриттям... А для виробництва асфальтобетону доводиться використовувати імпортну сировину -нефть, ціни на яку не стоять на місці, а значить і ціни на будівництво доріг будуть рости.

Похожие страницы:

  1. Будівництво дачних будиночків під Ключ
  2. Будівництво Дешевих Будинків під Ключ
  3. Будівництво Зимових Будинків під Ключ
  4. Будівництво Готових Будинків під Ключ