Будинки з піноблоків

Январь 14, 2014 – 08:51
За рахунок пористої структури

Сподобався проект будинку? Хочете такий же, але з цегли, каменю або дерева? Ми можемо побудувати його для вас з будь-якого матеріалу!

 

При виборі матеріалу для будівництва котеджів все частіше споживачі звертають увагу на пінобетон і газосиликатні блоки.Обидва ці матеріали відрізняються високими показниками теплозахисту, завдяки чому котеджі з них вимагають менших витрат на опалення в зимовий час і охолодження влітку. Ключ Будинок penoblokov мій vozvodim protâženii провів кілька років.Наші каменярі накопичили великий досвід роботи з цим матеріалом, так що споруди ми зводимо швидко і якісно.

 

Чим пінобетон відрізняється від газосилікату

 

Ці матеріали відносяться до так званих спіненим бетонів.Усередині них є порожнини заповнені повітрям, завдяки яким ці матеріали трохи важать і при цьому захищають від холоду краще, ніж цегла.Відмінності тут полягають у тому, що при виробництві піноблоків розчин спінюється під впливом спеціального милящегося речовини.Газосилікат отримує пористу структуру в результаті взаємодії включених до його складу вапна й алюмінієвої пудри.Пори піноблоків заповнені повітрям, а пори газосиликата - газом, отриманим після взаємодії вапна та алюмінію.Відзначимо, що по своїх теплозахисних і міцності обидва цих матеріалу подібні, однак, як правило, наші клієнти рідше замовляють будівництво будинків з газосилікатних блоків, так як газосиликат дорожче коштує.

 

Переваги будинків з пінобетону

 
   
 1. Низька теплопровідність стін.Завдяки тому, що всередині спіненого бетону розташовуються пори, заповнені газом, стіни з цього матеріалу працюють за принципом термоса.Вони зберігають температуру всередині приміщень, тому взимку тут тепліше, а влітку - прохолодніше, ніж у звичайних будинках з цегли.Так що вдома з газосилікату і пінобетону дозволяють значно заощадити на опаленні.
 2.  
 3. Короткі терміни зведення. Пінобетонний блоки більше за розмірами, ніж цегла. А це значить, що в кладці їх менше, так що майстри на будівництві працюють швидше.До того ж, для будівництва будинків з піноблоків не обов'язково закладати посилений фундамент.Обумовлено це низькою вагою стін. Легкість матеріалу також значно спрощує монтаж.
 4.  
 5. Незважаючи на на низьку вагу, пінобетон - це досить міцний матеріал.Причому в силу своїх особливостей з кожним роком він ставатиме тільки міцніше.
 6.  
 

Відзначимо, що пінобетон все-таки більш крихкий, ніж цегла.Тому важливо, щоб при будівництві будівель з нього не було допущено помилок, які могли б привести до ослаблення конструкції стін.Своїм клієнтам ми гарантуємо якість всіх проведених робіт з монтажу та проектування будівель.

Источник: kdnn.ru

Возможно, вам понравится:

Установка фундаменту з блоків
Установка фундаменту з блоків
як побудувати будинок з блоків
як побудувати будинок з блоків

Новий квартал почали зводити в Барнаулі & Nbsp; & mdash; & NBSP; Amic.ru
Тут провів доступ до будівництва двох житлових будинків в Южному напрямках Vlasihinskij, 32 і 34 нижче.Це будуть 10-поверхові ..


Похожие страницы:

 1. Будівництво Туалетів під Ключ
 2. Будівництво Будинків під Ключ це
 3. Будівництво Хамам під Ключ
 4. Будівництво дуплекс під Ключ
 5. Будівництво заводу під Ключ