Май 18, 2015 – 19:27


Чи не втрачає своїх якостей навіть при температурі нижче-100С градусів. Термін експлуатації такої черепиці в межах 50 років. Фахівці рекомендують монтувати на скатні дахи від 20 до 100%. Монтувати можна на каркас даху (обрешітку) відповідно проклавши попередньо гідроізоляцію. Укладати листи потрібно внахлест і кріпити саморізами.

Если Вы планируете строительство, то совсем не обязательно покупать спецтехнику, ее можно взять в аренду. Аренда спецтехники в Днепропетровске по самым доступным ценам. Обращайтесь за помощью к нам!


Зустрічаються недобросовісні виробники, описуваного покрівельного матеріалу, сподіваючись заощадити при порушеннях. Після автоматизованої обробки, фарбують кустарним способом спеціальними фарбами. Така черепиця не зовсім відповідає нормам Госта. Технологія втрачається, відповідно втрачається естетичний вигляд, виникають дефекти і т. Д. Адгезія втрачається, з'явиться іржа. І через два, три роки, насправді змушені будете замінити покрівлю.

Важлива інформація, для металочерепиці, проводиться величезна кількість, різного роду комплект деталей. Коник кутовий, фігурний, напівкруглий, вітрові та карнизні планки. Звичайно ж, настінні покрівельні сходи і системи водовідводів. З цих же комплектуючих: відливи, димникі, снігозатримувальні стопори, покрівельні містки. І безліч різноманітних на будь-який смак і колір деталей, для покрівельних робіт. Успіху і перемог у починаннях.

Похожие страницы:

  1. Организация ремонта офиса
  2. Модні тенденції віконного текстилю
  3. ​Візуально збільшуємо житлову площу
  4. Якісна металочерепиця