Ноябрь 28, 2016 – 19:02


пінополістирол

Шкаралупа з пінополістиролу притискається до поверхні труб і кріпиться скотчем або хомутами. Кожна секція має пази, завдяки яким досягається герметичне з'єднання. Витримує навантаження на стиск і розрив.

Але, так як матеріал гігроскопічний, а під впливом вуглецевих рідин руйнується, для нього буде потрібно створення гідроізоляції. Так само до недоліків відноситься складність монтажу при повороті магістралі. Для додання утеплювача потрібної форми доводиться його підрізати.

Отзывы врачей о Стабилине в свободном доступе. Узнайте все подробности о препарате.


утеплити труби опалення
пінополіетилен

Це матеріал нового покоління. Структура з закритими порами забезпечує його такими перевагами як:

низька теплопровідність;
стійкість до вологи;
не гниє;
нескладний монтаж.

Випускається у вигляді полотна (може мати одне або двостороннє покриття з фольги) або трубок. Пінополіетилен нарізається на смуги і обмотується навколо труби. Наявність фольгованого шару дозволяє створити додаткову теплоізоляцію і гідроізоляційний шар.

чим утеплити труби опалення на вулиці
теплоізоляційна фарба

Порівняно молодий вид теплоізоляції. Спеціальна формула, створена російськими вченими, дозволяє домогтися оптимального результату навіть якщо нанести її тонким шаром. Наносять термокраску пензликом або пульверизатором. Для важкодоступних місць це просто незамінний варіант. Головним недоліком є висока вартість, яка в кілька разів перевищує номінальну вартість інших утеплювачів.

чим утеплити труби опалення на вулиці

Як бачите, вибір матеріалу для утеплення труб опалення на вулиці великий. При виборі, перше на що звертайте увагу - характеристики матеріалу, потім на складність монтажу. І в останню чергу дивіться на ціну. Пам'ятайте, що дешевий утеплювач може швидко прийти в непридатність і тоді гроші будуть витрачені даремно.

Похожие страницы:

  1. ​Ремонт старого дома - стоит ли?
  2. Полы из коммерческого линолеума
  3. Все про котли опалення
  4. Будівництво та Оздоблення Ключ