Июнь 26, 2019 – 08:14

Питання, про те чим відмити монтажну піну з рук, як свіжу так і вже застиглу, дуже актуальний не тільки для новачків в ремонті квартири, а й для бувалих фахівців-будівельників. Можна звичайно використовувати такий спосіб: перед початком використання балона з монтажною піною, добре змастити відкриту шкіру рук вазеліном або іншим аналогічним жирним кремом.

Профессиональная разработка пмоос заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Але відразу виникає питання, як утримати слизький балон такими руками? Напевно, той, хто поділився такою порадою, сам на практиці не застосовував його. Та й якщо такими руками десь доторкнутися або за якісь будівельні матеріали взятися, то жирних і незмивних плям не уникнути. Краще даний метод не використовувати через «побічних» ефектів, а для того щоб захистити руки від забруднення монтажною піною - одягніть рукавички.

Монтажна піна - що це таке?

Піна монтажна - різновид герметика, в основу якого покладено поліуретан. Цей герметик випускається тільки в спеціальних аерозольних балонах, сфера застосування - будівельні та ремонтні роботи. Застосовують монтажну піну для заповнення різних видів тріщин і щілин, для поліпшення гідро-, тепло- і навіть звукоізоляції, а також для додаткового закріплення окремих елементів в будівельних конструкціях.

Даний вид будівельного матеріалу став широко використовуватися ще не так давно. Там де зараз застосовується монтажна піна, зазвичай використовувалася будівельна клоччя з цементом. З появою монтажної піни виробляти деякі будівельні та ремонтні роботи стало набагато простіше, і значно скоротилися трудовитрати.

Застигла монтажна піна являє собою твердий і міцний матеріал. Перш ніж починати роботи із застосуванням балона монтажної піни, варто подумати про захист відкритих ділянок шкіри рук та інших частин тіла, ніж відмивати руки після монтажної піни. Застиглий пінополіуретан на шкірі може викликати різні алергічні реакції. Застигаючи на шкірі, монтажна піна закриває пори шкіри, тим самим перешкоджає надходженню повітря. Тому варто вивчити деякі ефективні способи видалення монтажної піни в домашніх умовах, перш ніж вона завдасть шкоди верхнього шару шкіри.

Зверніть увагу! Попередити потрапляння піни на відкриті ділянки шкіри легше і простіше, ніж потім намагатися її видалити. Найефективнішим попереджувальним способом є застосування щільних або гумових рукавичок, щільного одягу.

Неправильне використання монтажної піни

Як відмити з рук ще не застиглу монтажну піну

Насамперед слід знати, що піну необхідно якомога швидше після попадання видалити з поверхні шкіри або одягу, не чекаючи повного висихання. М'якою тканиною спробувати видалити піну, пересуваючи тканину від країв до центру плями. Решта сліди забруднення слід також швидко змити, перш ніж склад затвердіє.

Видалення монтажної піни з рук

Зверніть увагу! При видаленні піни з шкіри рук маніпуляції варто проводити акуратно, щоб не допустити додаткового розмазування.

Якщо все ж видалити монтажну піну не вийшло, варто скористатися наведеними нижче засобами і способами.

Спеціальний аерозольний розчин. При придбанні балона з монтажною піною варто передбачити покупку і спеціального розчинника піни. В ідеалі, засіб-розчинник і монтажна піна повинні бути одного виробника.

Зверніть увагу! Засіб - розчинник вам буде потрібно і в тому випадку, якщо монтажна піна наносилася з використанням спеціального пістолета. Аерозольний балончик розчинника дуже зручно використовувати.

Як користуватися спеціальним розчинником, щоб відмити з рук монтажну піну:

1. На забруднені ділянки розпорошити з аерозольного балона розчинник;

2. Змити розчинник і залишки забруднення під проточною водою.

Цей розчинник можна застосовувати для відмивання шкіри рук тільки свіжої піни, з уже повністю застиглої піною цей засіб не взаємодіє.

Ацетон. Використовувати ацетон або інші засоби з його змістом можна для очищення рук від свіжого забруднення, коли піна не встигла затвердіти.

Похожие страницы:

  1. ​Як усунути конденсат на пластикових вікнах
  2. ​Підготовка приміщення до фарбування
  3. ​Как найти грамотного дизайнера интерьера?
  4. ​Баня з газобетону: переваги і недоліки
  5. ​Натяжной потолок в интерьере загородного дома