Апрель 16, 2019 – 17:01

Відомо, що гвинти стали вкрай популярним типом кріплення з металу. Сфера його застосування практично не обмежена: будівництво, ремонт, промислові галузі. Даний факт пояснюється простотою будови і застосуванням відмінних сортів стали. Гвинти мають єдину деталь (металевий стрижень з різьбленням), що дозволяє їх запросто вкручувати в матеріал або отвір, яке було приготовлено заздалегідь. Деякі типи комплектуються гайкою, яка обов'язкова до застосування.

Винты тут купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Простота конструкції є гарантією надійності кріплення. Окремим перевагою є відсутність необхідності застосування додаткових підсилень кріплення (розчинів і т.п.), що економічно вигідно. Велика частина гвинтів може застосовуватися багаторазово, просто викручуючи їх.

Різні моделі гвинтових кріплень відрізняються різьбленням, формою головок, шліц і кінців. У нашому каталозі Ви знайдете гвинт DIN, який має більше десяти модернізацій і модифікацій. Подібне різноманітність дозволяє знайти саме тип кріплення, який ідеально відповідає передбачуваним вимогам і навантажень.

Група компаній  пропонує кожному бажаючому ознайомитися з представленим асортиментом. Клієнти відзначають, що наша пропозиція відрізняється по-справжньому демократичними цінами. Таким чином, Ви можете купити гвинт:

невипадні;

самонарезающий;

високоміцний;

меблевий;

інсталяційний;

М3, М2, М6.

Більш того у нас знайдуться гвинти настановні в різної модифікації, серед яких популярністю користується:

баранчик;

стопорний;

з накатаною або циліндричною головкою;

з цапфою і прямим шліцом;

Din, Torx і багато інших.

Вся представлена продукція проходить сувору сертифікацію, про що свідчать відповідні документи. Ми співпрацюємо з обраним числом фірм-виробників, що дозволяє нам гарантувати якість продукції.

Наявність відповідних документів дозволяє застосовувати продукцію в проектах з суворою звітністю. У разі необхідності ми готові надати замовникам їх копію для надання контролюючим органам. Будьте впевнені, що гвинт, ціна якого доступна кожному, який продається нами, без праці перенесе будь-які експлуатаційні навантаження.

Похожие страницы:

  1. ​Що таке ангар?
  2. ​Как найти отель?
  3. ​Жалюзи на окна
  4. Полы из линолеума
  5. Електричні котли