Август 10, 2015 – 16:56

Для зони відпочинку підійдуть бра або настінні світильники, які створять обстановку розташовує до відпочинку. При проведенні якого або торжества використовуйте вбудовані в стелю або приховані в карнизах світильники. Ефектним освітленням може служити і акваріум з рибками.

Якщо ви часто використовуєте вітальню для проведення танцювальних вечорів, то основний акцент треба ставити на оформлення музичного куточка, де буде знаходиться музичний центр, оснащений караоке.

На сегодняшний день существует огромный выбор кровельных материалов. Но самым популярным материалом является - битумная черепица Киев, приобрести, которую Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Відповідно в такій вітальні не повинно бути багато меблів, а має бути простір для танців без обмежень.

Звичайно таку вітальню важко використовувати за призначенням в багатоповерховому будинку, так як сусіди можуть вас не зрозуміти! Якщо ви хочете зробити вітальню більше, можна об'єднати з іншою кімнатою або кухнею, а простір розділіть наприклад барною стійкою.


Тільки не забудьте в цьому випадку взяти дозвіл на перепланування (якщо у вас квартира в багатоповерхівці). Дуже ефектно виглядає вітальня з каміном, який додає дизайну вітальні стиль і комфорт.

Сьогодні все частіше дизайн вітальні робиться як би з острівців спілкування, тобто коли меблі становить не великі затишні групи. Наприклад не великий диванчик, пара крісел і столик створять місце для проведення чайної церемонії.

Стиль дизайну інтер'єру вітальні може бути будь-яким, але не варто гнатися за модою або побаченої картинки в журналі. Втома від кричущого і яскравого стилю настає швидко, а починати все спочатку ні кому не хочеться. Прислухайтеся тільки до себе, міняйте дизайн вітальні тільки на свій смак.


Якщо ваш дизайн вас влаштовує, але набридло одноманітність, можна освіжити інтер'єр простою перестановкою меблів або освіжити інтер'єр своїми руками. Можна наприклад зшити декоративну наволочку для диванних подушок, оригінальні штори або розписати в ручну вазу, поставити кілька кімнатних рослин.

Дизайн вітальні може бути різноманітним, в наш час для цього є велика кількість засобів. Прислухайтеся до себе і тоді зможете створити свій і тільки свій неповторний дизайн вітальні. Красивий і комфортабельний дизайн вітальні справить на ваших гостей враження.

Похожие страницы:

  1. ​Види мідної крівлі
  2. Ремонт стін своїми руками.
  3. ​Дизайн дитячої кімнати
  4. Вибір шпалер в спальню
  5. Сучасний дизайн вітальні