Январь 11, 2019 – 18:38

Стиль мінімалізм в інтер'єрі квартири може проявлятися по-різному. Важливо, щоб в результаті досягався потрібний ефект, а вже як ви до цього прийдете - ваш особистий вибір.

Наприклад, стіни. У класичному мінімалізмі їх ретельно вирівнюють: шпаклюють, штукатурять, фарбують в однотонний білий. Є й альтернативні варіанти, наприклад, фактурна штукатурка або велика кахельна плитка. Шпалери зустрічаються вкрай рідко. Чистової покриття в цих випадках все ще повинні бути однотонними, допускається імітація рельєфного каменю, цегли, бетону.

Красивая эротика в свободном доступе.

На стелях відсутня ліпнина, візерунки або малюнки. Стелі в мінімалізмі просто рівняють і фарбують, в інших випадках використовують натяжні полотна. Рівневі конструкції доречні тільки в дійсно просторих приміщеннях з високими стелями.

Ідеально рівні білі стіни і стелі без додаткового декору в ремонті в стилі мінімалізм

Пол оформляється з натуральних елементів, в стриманих природних кольорах. Акцент - на фактуру покриття, будь-які малюнки і складні способи укладання підлоги будуть недоречні. Підійде будь-який матеріал, що передає обрану фактуру: паркет, ламінат, велика керамогранітна плитка, для спальні - ковролін.

Шафи по можливості вбудовуються в стіни, меблі підбирається однотонна, з приємною ненав'язливою фактурою. Колір меблів - частіше світлий, саме тут вступають в гру півтони. Білі меблі на білому тлі - холодно і порожньо, а ось попеляста або ніжно-бежева - саме те. Таким чином меблі буде як би доповнювати стіни, але не зливатися з ними повністю.

На фото бачимо чудовий варіант ремонту в мінімалізмі, багато дерева і фактур може збентежити, але по суті - це справжнісінький мінімалізм, півтони коричневого перетікають плавно від світлого до темного, при цьому нічого зайвого і непотрібного в інтер'єрі немає

Атмосфера і декор. Може здатися, що мінімалізм - холодний стиль. Це не зовсім вірно. Інтер'єр в стилі мінімалізм домагається незвичайного затишку обтічними формами і великою кількістю повітря. Зрозуміло, що повністю геометрічний дизайн - погана ідея. Тому при підборі декору шукайте прості і лаконічні, але затишні і приємні деталі.

Похожие страницы:

  1. Характеристика унітазів
  2. ​Наливна підлога під дерево
  3. ​Натяжні стелі - що, як і навіщо?
  4. ​Ремонт в стилі Бароко
  5. ​Дизайн дитячої кімнати