Ноябрь 18, 2018 – 17:05

Обычно практикується виготовлення стовпчатого або ленточного фундаменту для бані. Для невеликої дерев'яної бані розумним буде виведення столбчатого фундаменту, а брусчата споруда краще встановлювати на бетонній багетній фундаменті.

Ленточний фундамент називає своєрідну стіну в землі, основною задачею якої є виконання функції опор для основних стін споруд. Фундамент вибудовується із застосуванням різноманітних будівельних матеріалів: бутового бетону, червоної кераміки, свай, бетону.

Вы можете купить душевой трап сухой по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Гідроізоляцію фундаменту виконують із застосуванням рубероида і різноманітних видів мастики. Тип грунт визначає глибину закладання фундамента. При условиї, що земля глиниста глибина за рівнем повинна бути вище 15 см над рівнем, де починається промерзати грунт. Якщо грунт песчаний, то розмір глибини повинен бути не менше 50 сантиметрів. Перш ніж почати вибудовування фундаменту потрібно викачати траншею, ширину якої визначають, враховуючи конструкцію бані та безпосередньо, ширина стін. В ідеалі фундамент повинен бути шириною, яка більше, ніж ширина стін відсотків на тридцять. На дне траншеї обов'язково повинна бути присутня утромбована піщана подушка товщина, яка 15 сантиметрів. Після чого проводять укладання в траншеї каменю з подальшою заливкою бетону.

Як було сказано раніше, застосування стовпчатого фундаменту практикується в тих випадках, коли випливають легкі бани, для яких використовуються деревина. Під кожним кутом бані потрібно спорудити по окремому брусскому або кам'яному полю сека кожного повинна складати 50 см на 50 см. При условиї, что баня будет большими габаритами, производят установку промежуточных столбов. Столби розміщують друг на друга на 2 метра. Перед виготовленням стін на поверхні готового фундаменту виконується проміжна закладка з використанням червоної кераміки (застосування білого силікатного кирпича не рекомендується). Висота даного своєрідного цоколя повинна мати піднесення над землею на відстані 25 сантиметрів. Для того, щоб забезпечити гідроізоляцію зверху, необхідно вкласти два шара рубероида.

Выстаивание фундамента после заливки бетонной смеси по продолжительности должно быть около месяца. Только после этого начинают возведение стен. Не забудьте, що також потрібна бестраншейная прокладка трубопроводів для зливу сміття в каналізацію. Особое внимание слід звернути на фундамент під печ. Если вес печі вище 500 кг, то для неї фундамент просто необхідний. Його виводять також як і ленточний фундамент, але під всю площа печі.

Похожие страницы:

  1. ​Види мідної крівлі
  2. Вибір каміна для дому
  3. Побудова печі для лазні