Январь 7, 2018 – 20:44

Добре, припустимо стіну ви вирівняли ... Далі приступаємо до підготовки підстави під нашу плитку. Пояснюю на пальцях ...

1. Беремо довгу красиву направляючу або пряму дошку і кріпимо її саморізами по горизонталі до стіни в тому місці, звідки буде йти перший горизонтальний ряд вашої плитки. Це буде наше підставу.

plitka

2. Далі, якщо ви плануєте покласти плитку не тільки на одній стіні, а на двох, трьох або по всьому периметру приміщення, прикріпіть планки на тому ж рівні, що і першу. Найголовніше, не забудьте вирівняти ваші напрямні за рівнем, інакше плитка покладеться криво.

Виглядає це як на фото зліва. Якщо ж ви починаєте вашу кладку з підлоги, то ретельно перевірте рівнем підлогу, і якщо він кривої, то покладіть на підлогу пряму тонку планку і вирівняйте її, підкладаючи під низ планки необхідної товщини.

Стеклянные офисные перегородки и двери купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

укладка плитки своїми руками 3. Підстава готове. Тепер треба визначитися звідки починати класти плитку. Починаємо звичайно з кута. Уважно подивіться які перешкоди вам доведеться обходити в процесі укладання .... Вимикач, розетки, отвір в стіні під люк для водопровідних труб.

Сплануйте вашу кладку так, щоб вам довелося різати плитку як можна менше. Тобто визначитеся з якого кута вам почати.

На пальцях: ось дивіться, на малюнку справа я почав укладання з правого кута кухні і при обході вимикача довелося різати тільки одну плитку, що і практично і виглядає більш красиво.

Безпосередньо процес укладання

1. Далі починаємо укладання плитки. Перш за все розводимо спеціальний клей для плитки. Багато розводити не варто, так як він швидко твердне. Видів клею для плитки безліч. Можу порадити «Стандарт», виробник фірма «Крепс», ціна і якість прийнятні.

plitka2 2. Далі в кутку ми кріпимо спеціальний куточок, з якого і починаємо укладати. Куточок дозволяє нам забути про некрасивих кутових стиках і згладжує недоліки, якщо наприклад край у плитки трохи сколотів.

3. Потім спеціальним зубчастим шпателем рівномірно наносимо клей на плитку і клеїмо її до стіни.

Багато наносять клей якраз на стіну, я ж вважаю за краще навпаки. Кому як зручніше.

plitka1 4. Ну що, беремо другу плитку, робимо те ж саме і так послідовно викладаємо перший горизонтальний ряд по нашій направляючої.

Не забувайте між плитками вставляти спеціальні хрестики для того, щоб зазори були, які згодом затираються спеціальної затіркою під колір плитки.

Так виглядає набагато красивіше.

Похожие страницы:

  1. Натяжні стелі ціни і переваги
  2. Переваги світлодіодних ламп
  3. Полы из коммерческого линолеума
  4. Доставка оцинкованого листа