Октябрь 29, 2015 – 18:39Майже всі будівельно оздоблювальні роботи виконуються тільки після обробки поверхні таким матеріалом, як грунтовка.

Комфортабельные гостиницы в центре Севастополя с радостью распахнут перед Вами свои двери. Цены Вас приятно удивят.


Грунтовка - це лакофарбовий матеріал, тобто рідкий склад для попередньої обробки поверхонь для подальшої обробки. Як ви вже зрозуміли сьогодні говоримо про грунтовці - її види, застосування грунтовки і склад грунтовки.

Грунтовка - це основа для будь-яких оздоблювальних робіт. Щоб ви не робили, кладете плитку, клеїте шпалери, штукатур або фарбуєте стіни, в першу чергу подбайте про ретельну підготовку поверхні, для того, щоб покриття служило вам довгі роки.

Грунтовки, залежно від типу і призначення, можуть проникати в поверхню, зміцнювати її, покращувати зчеплення матеріалів з основою, сприяти рівномірному нанесенню фарби, штукатурки, шпалерного або плиткового клею, шпаклівки, так само можуть зменшити витрату фарби і запобігти появі цвілі і грибка.

Від правильного вибору грунтовки залежить якість кінцевої обробки приміщення. Грунтовка, залежно від типу і призначення, може мати відразу декілька з перерахованих вище властивостей: проникає в поверхню, покращує і зміцнює, регулює пористість основи, покращує зчеплення оздоблювальних матеріалів з поверхнею.

Звичайно, ці оздоблювальні матеріали можна нанести і без грунтовки, але ризик появи браку (відшаровування, розлучень, лущення) виросте до такої міри, що копійчана економія себе не виправдовує.

У ряді випадків, коли робота ведеться з проблемними поверхнями, грунтовка виявляється строго обов'язковою. Застосування грунтовки просто необхідно перед нанесенням матеріалів на складну поверхню: недостатньо або занадто пористу, курну і забруднену, забруднений гіпсом або іншими будівельними розчинними і т.д.

Похожие страницы:

  1. Будівництво під Ключ в Севастополі
  2. Доставка оцинкованого листа
  3. Будівництво Будинку Ключ Севастополь