Декабрь 16, 2019 – 20:49

Розчинник фарби (уайт-спірит, нефрас)

Продукт прямий перегонки нафти різного складу. Дуже горюча і легко запалимо. Зазвичай має несильний запах.

Застосовується при розведенні фарб і очищення плям від них, а також від багатьох клеїв та інших матеріалів. Бережіть очі від попадання в них уайт-спіриту або тривалого контакту зі шкірою - надягайте захисні окуляри та рукавички. Чи не розбавляйте фарбу для останнього шару, використовуйте в основному в нижніх шарах. Найдешевший з цього виду продукції. Використаний розчинник можна переробляти, так як фарба осідає на дно посудини.

Вы можете заказать геологические изыскания для строительства цена на которые Вас приятно удивит.

скипидар

Являє собою безбарвну рідину, яка має різкий запах хвої, отримують в основному з живиці хвойних рослин. Застосовують як розчинник олійних фарб. Більш швидкий і сильний розчинник, ніж уайт-спірит, але має запах. Значно дорожче уайт-спіриту, який виконує майже всі функції скипидару.

розчинник лаку

Дуже летючий вогненебезпечний розчинник на основі нафтопродуктів. Застосовуються при очищенні і видаленні плям, розведенні лаку і інших лакофарбових матеріалів на основі нафтопродуктів. Очищення стійких поверхонь від плям клейкої стрічки, клеїв. Дуже легко запалимо, використовуйте при максимально можливої вентиляції.

Денатурат (денатурований спирт)

Летючий розчинник. Застосовуються при розведенні фарб і лаків, видаленні жирових і інших плям, паливо для жаровень. Головний розчинник шелаку. Безпечніше метанолу (метилового спирту), який є сильною отрутою.

Засоби для виведення плям для фарб і лаків (смивка для фарби)

1. Плямовивідник зі змиванням водою. Рідина або паста, що містить миючі засоби, яку можна змити водою. Дуже летючий, але не вогненебезпечний на відміну від інших засобів для виведення плям.

2. Плямовивідник зі змиванням розчинником. Рідина або паста, яка змивається розчинником, денатуратом або складом на основі продуктів нефтеперегонки.

3. Плямовивідник без змивання. Плямовивідник, який після нанесення і витримки просто стирається тканиною.

4. Плямовивідник для латексних фарб. Хімікат на основі розчинника або води, який діє тільки на латексні, але не олійні фарби.

Всі продукти є небезпечними активними хімікатами з різним ступенем летючості.

Застосовується для видалення фарби, лаку та інших оздоблювальних матеріалів з поверхні деревини. Зазвичай для виведення плям наноситься, витримується певний час, а потім його, і старе обробне покриття видаляють з поверхні. Засоби для виведення плям латексних фарб також видаляють літографський олівець, плями від клейкої стрічки, жувальної гумки і жиру.

Похожие страницы:

  1. Осьові промислові вентилятори
  2. Будівництво побутівок під Ключ
  3. Будівництво Будівель під Ключ