Ноябрь 7, 2015 – 20:16


Одним з елементів побудови структурованих кабельних систем в різних галузях промисловості, адміністративного та житлового сектора є кабельні системи на основі кабельростів або так званих сходових лотків. Використання таких літаків дозволяє створювати вертикальні, горизонтальні та похилі кабельні лінії, які забезпечують функціональність всієї розподільної системи будівель.

Що ж собою являють кабельрости DKD? Кабельрости DKD - це кабельні лотки по своїй конструкції, що нагадують звичайну драбину, тому й мають другу назву - сходові лотки. При виготовленні таких літаків використовуються С-образні профілі, які виготовляються з листової оцинкованої став і, і перфоровані перемички, що виготовляються з того ж матеріалу що і профілі, які кріпляться до профілів контактним зварюванням. Використання при виготовленні кабельростів оцинкованого металу забезпечує захист від корозії і хімічних речовин.

Як же застосовується кабельрост DKD в тій чи іншій області? Для відповіді на це питання розглянемо деякі приклади.

1. Житлові багатоповерхові будинки, бізнес-центри і т.д.
Для забезпечення організації магістральної силової лінії, можна застосувати сходовий лоток, за допомогою якого буде здійснена прокладання кабелів і проводів від розподільних, вентиляційних, освітлювальних щитів до електроспоживачів. Крім того, монтаж кабельної траси може «звиватися» як завгодно, при використанні додаткових поворотів, Т-образних кутів, переходів і д.р.

2.Промишленние та виробничі будівлі та споруди.
Використовуючи сходові лотки, можна забезпечити прокладку силових ліній не тільки, але так, же і телекомунікаційних систем, систем управління, сигналізації та блокування. Крім того, прокладка кабельної лінії, може здійснюватися не тільки по стінах при використанні кронштейнів, але також і по стелі або розміщатися в підвішеному стані.

3. Торгові комплекси, центри.
Сходові лотки в таких установах прокладаються в основному під стелею і використовуються для прокладки силових і телекомунікаційних ліній, систем управління, охорони та пожежної безпеки. Крім того, може бути здійснена система освітлення, яка кріпиться до лотків.

І наостанок хотілося б відзначити, що звернувшись на сайт постачальника в компанію Авіокон, Ви зможете отримати повний комплекс матеріалів для створення структурованої мережі Вашого підприємства.
Крім того, весь спектр запропонованої  продукції відповідає технічним умовам і має сертифікати якості.

Похожие страницы:

  1. Гибкая черепица
  2. Кружки с именем
  3. Все, що пов
  4. Утеплення стін