Август 3, 2015 – 19:05Каналізація, приватний будинок, заміський домСейчас з'являється все більше приватних будинків із зручностями. Вони обладнані в тому числі і каналізацією. Якою вона буває?

Існує 2 різних типи систем водовідведення для заміських будинків. Вони можуть бути зовнішніми і внутрішніми. Рідкі відходи по каналізації прямують до місця виведення. А у випадку обладнання зовнішньої системи стоки потрапляють в спеціальний колодязь.

Качественная изолента синяя купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Не всі вдома можливо підключити до централізованої магістралі. Але можна використовувати вигрібну яму, фільтруючий колодязь і т.п. Також можна використовувати септик. Це накопичувальна ємність, яка вміщує до 25 кубометрів стоків. Зазвичай вона має 2 - 3 камери. За допомогою септика стоки очищаються. Цей резервуар вкопують у землю. Для його виготовлення застосовують такі матеріали, як пластик або метал. Після проходження великого числа циклів очищення в септику з'являється осад. Його двічі на рік потрібно видаляти. З цією метою використовують спеціальний пристрій.
Каналізація - приватний будинок і заміський будинок

При використанні септика очищення стоків називається грунтової. Спочатку фекальні води з стояка направляються в труби у дворі, після чого надходять в резервуар, і там знезаражуються. Потім, пройшовши очищення, вони вбираються в грунт.

Для безпеки очищення потрібно обов'язково дотримуватися правил установки септика. Його потрібно встановити на відстані 5 - 20 м від будинку. Дренажну систему слід розташовувати таким чином, щоб не з'являлося ризику розмиву грунту.

Похожие страницы:

  1. Каналізація для заміського будинку
  2. ​ Прибудова веранди до будинку
  3. Недоліки безрамного скління
  4. Фундамент для прибудови до будинку