Апрель 29, 2019 – 19:44

Існує безліч варіантів збірки каркасних прибудов до будинку. Найбільш економічний і технологічно простий варіант - це збірка каркасної конструкції. Найкраще така прибудова буде виглядати поряд з дерев'яним будинком. Які матеріали та інструменти необхідні для самостійної установки прибудови і як проводиться технологія установки конструкції?

Объявления Харьков помогут Вам приобрести все необходимое по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Технологічні особливості прибудов

будівництво каркасної прістройкіСамо визначення дає зрозуміти про те, що основою конструкції є несучий скелет - каркас, що виготовляється з обрізного бруса. Також з бруса виготовляються і інші частини споруди - нижня обв'язка і кутові стійки. Звичайні стійкі і перемички виконуються з простих дощок. Також за допомогою дощок позначаються майбутні двері та віконні прорізи в приміщенні. Товщина стійок повинна бути рівною товщині теплоізоляційного шару, а виходячи вже з ширини утеплювача визначається величина кроку між стійками.

Наведемо приклад: якщо будинок знаходиться в північній частині країни, то товщина утеплювача повинна бути не менше 15 см. З цього випливає, що ширина пиломатеріалу повинна бути 150 мм на 100 або 150 мм. Величина кроку повинна дотримуватися в межах 60 см, оскільки ширина плити утеплювача дорівнює 60 см.

Після складання каркасної конструкції монтується утеплювач для каркасного будинку. Не варто забувати і про те, що перед цим проводиться гідро- і пароізоляція. Після утеплювальних робіт проводиться чорнова обшивка конструкції за допомогою листів ОСП або ЦСП.

будинок з панелей оспСамий популярний матеріал для чорнової обшивки - панелі ОСП. Такі панелі мають більший опір вологості і механічних впливів, ніж інші матеріали. У панелей ОСП великі показники міцності.

Що ще використовують в якості обшивки каркасного будинку і каркасної прибудови, читайте в цій статті. Вона розповість не тільки про ОСП, а й про ДСП, ЦСП і обрізний дошці.

Способи установки каркасної конструкції прибудови

двоповерхова каркасна прибудова до домуКаркасние технології передбачають кілька варіантів установки. В європейських країнах використовуються всі можливі варіанти, які дозволяють споруджувати не тільки прибудови, але і невеликі одноповерхові будівлі. Початківець майстер може вибрати спосіб конструювання прибудови: це буде або каркасно-панельне, або каркасно-рамкову будівництво.

Панельний тип будівництва передбачає складання вже існуючих панелей, в яких є отвори для вікон і дверей. Сама специфіка робіт нагадує збірку конструктора - все елементи збираються і скріплюються між собою. Подібні панелі робляться за індивідуальними замовленнями, оскільки їх розмір повинен збігатися з розмірами фундаменту. Якщо ж необхідно зробити більш складну в технологічному плані конструкцію, застосовується каркасно-рамкову будівництво. Рамковий тип будівництва передбачає, що панелі збираються подачею на стіл, а на місці, де проводяться будівельні роботи.

Дані технології по своїй надійності і довговічності не поступаються іншим варіантам будівництва. Каркасне будівництво застосовувалося ще індіанцями, а вже пізніше перекочувало з США в європейські країни.

Похожие страницы:

  1. Как установить деревянное окно своими руками
  2. Будівництво будинку своїми руками.
  3. Как утеплить деревянные окна своими руками
  4. ​Монтаж електропроводки своїми руками
  5. Як пробурити свердловину своїми руками