Октябрь 26, 2017 – 19:25

Людина, яка не розбирається в будівельній термінології, не відразу зрозуміє, що таке клінкерна цегла і чим вона відрізняється від інших облицювальних матеріалів. Нагадаємо, що це різновид кладки виробів, який досить затребуваний серед багатьох наших співвітчизників. Його вибирають, коли необхідно оформити фасад «для себе». Так само його використовують і для внутрішньої обробки, але його характеристики цілком дозволяють застосовувати цей облицювальний матеріал для фасадів будівель.

Особливості виготовлення

Зупинимося детальніше на технології виробництва, яка допоможе розібратися, чому інші кладочні вироби можна купити дешево, а ціна за м2 клінкерної цегли досить висока.

Зазвичай керамічний клінкер обходиться недешево. Причина цього - особливості виробництва. Матеріал не може коштувати недорого, оскільки для його виготовлення використовується тільки високоякісна сировина. Крім того, сформовані елементи обпалюють при високих температурах, що дозволяє істотно знизити відсоток вологи у виробі. Що це дає споживачеві? При таких умовах виробництва клінкерна цегла має більшу щільність. Разом з нею поліпшуються експлуатаційні характеристики. Якщо ви вирішили красиво оформити особовий цоколь або фасад, але не хочете прогадати, зверніть увагу на клінкерну цеглу. Також Вашу увагу повинна привернути клінкерна бруківка яка теж допоможе оформити Ваш будинок.

Переваги та особливості використання

 Щоб розібратися, чому клінкерна цегла для фасаду така популярна зупинимося коротко на основних перевагах цього матеріалу:

 • висока несуча здатність;
 • малий відсоток поглинання вологи;
 • висока морозостійкість і міцність;
 • стовідсоткова екологічна чистота сировини;
 • довгий термін експлуатації;
 • велика різноманітність колірних рішень.

У нашому каталозі знаходиться клінкерна цегла ціна якої Вас неодмінно здивує. Крім того, тут можна купити глазурований та офактурених матеріал для кладки.

На сайті запропонована роздрібна ціна за штуку або м2. Однак клінкерна цегла львів в основному продається великим замовникам - це одне з основних напрямків нашої діяльності. Для оптових клієнтів передбачені вигідні знижки. Отримати більш детальну інформацію щодо співробітництва або особливостей продукції можна по телефону або в режимі онлайн. Просто заповніть форму зворотного зв'язку, і менеджер передзвонить у вказаний вами час.

Похожие страницы:

 1. ​Жалюзи на окна
 2. Кружки с именем
 3. Утеплення стін
 4. Електричні котли
 5. Полы из линолеума