Октябрь 19, 2015 – 17:34Фундамент споруди це те, від чого залежатиме майбутнє верхніх конструкцій. Зведення фундаменту є дуже копіткої і розважливою роботою. Застосовується фундамент для того, щоб розподілити рівномірне навантаження на основу. Зробити фундамент можна як за допомогою спеціальних і навчених робітників, так і самостійно.

Купить качественный котел в новый дом Вы можете на сайте: http://ekoteplo.com.ua, цены Вас приятно удивят.


Перш ніж створювати фундамент - будівництво будинків у Києві необхідно починати з питання, яке навантаження буде на несучу конструкцію, і яка ширина фундаменту. І не варто забувати про рівень підземних вод і глибині промерзання грунту. А після, потрібно розглянути всі види передбачуваного фундаменту. Але для початку постає питання про вибір матеріалу. Існує кілька типів матеріалів для фундаменту.

Перший вид фундаменту - кам'яний. Камінь вважається найміцнішим і довговічним матеріалом, який останнім часом все частіше використовується в ландшафтному дизайні. Що стосується конкретно фундаменту, то для його зведення потрібно використовувати бутовий камінь, тому що він найбільш міцний, а всі інші породи каменю занадто м'які.

Ще одним з видів фундаменту є монолітний залізобетонний фундамент. Він дуже часто використовується через кліматичних особливостей нашої країни. Тут головне розрахувати ширину конструкції.

Похожие страницы:

  1. Розчини для будівництва
  2. Гіпсові листові матеріали
  3. Заміські будинки з дерева
  4. Типовые конструкции полов