Август 10, 2019 – 13:52

Для утеплення газобетонного будинку ідеально підійдуть теплоізоляційні плити ПЕНОПЛЕКС® з низьким коефіцієнтом теплопровідності (λ = 0,033 Вт / м-К). Будинки, побудовані із застосуванням даного матеріалу, в будь-яку погоду зберігають тепло і сприятливу мікросередовище всередині приміщення. Показник тепловодному також істотно впливає на витрату матеріалу. При утепленні будинку за допомогою ПЕНОПЛЕКС® теплоизолирующий шар буде на 20-50% менше, ніж при використанні аналогічних матеріалів.

Бесплатный сайт знакомств дуо.ин.юа позволит Вам найти вторую половину за несколько минут. Не теряйте времени даром, посетите Дуо прямо сейчас!

Ще одна важлива перевага - нульове водопоглинання. Очевидно, що чим більше вологи накопичить утеплювач, тим нижче буде ефективність захисту від холоду. Вологий утеплювач, навпаки, перетвориться в провідника холоду. Завдяки високій вологостійкості міцні плити ПЕНОПЛЕКС® зігріють будинок з газобетонних блоків в будь-яку погоду, на відміну від інших утеплювачів, багато з яких працюють як губка.

Серед інших помітних плюсів застосування плит ПЕНОПЛЕКС® необхідно відзначити високі характеристики теплоізоляції - для приватного будівництва використовуються плити з мінімальною міцністю 20 т / кв. м. Вкрай важливо, що утеплювач ПЕНОПЛЕКС® екологічний в застосуванні. Полістирол, який застосовується при виробництві плит, також застосовується при виготовленні пластикового посуду, медичної упаковки, іграшок для дітей. У складі немає небезпечних хімічних речовин і фенолформальдегідних смол. При цьому плити легко пиляються, не кришаться і не сиплються - висока міцність матеріалу і легка вага забезпечують зручність використання під час монтажу.

Похожие страницы:

  1. ​Форма і матеріал люків для каналізації
  2. ​Аквапланирование: продольное и поперечное
  3. ​Натяжной потолок в интерьере загородного дома
  4. ​ Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  5. Плюсы и описания основных видов обоев