Сентябрь 20, 2019 – 20:39

Від колірного рішення, яке ви оберете для обробки своєї квартири або окремого приміщення в ній залежить дуже багато чого.

Медицинская одежда купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Кольорове рішення для приміщення

Вірний вибір кольору матиме позитивний вплив на вашу нервову систему, заспокоюючи її. І навпаки невірне колірне рішення може нервувати вас згодом і створювати внутрішній дискомфорт. Для заспокоєння, умиротворення нервової системи найкраще підходять зелені, блакитні і теплі колірні відтінки. Потрібно також враховувати такий аспект при оформленні приміщення, як тональність обробки, оскільки від неї багато в чому залежить сприйняття атмосфери приміщення. Теплі тони підкреслять життєрадісність і затишок, а холодні відтінки зроблять акцент на спокої і строгості.

Просторове сприйняття в кольорі

За допомогою кольору можна видозмінювати просторове сприйняття. Слабонасищенние світлі тони сприяють візуальному розширенню простору, тобто створюється ілюзія простору. Щоб візуально зменшити простір, краще використовувати для обробки квартир теплі темні відтінки. Однак якщо приміщення і так занадто мало, то краще триматися подалі від темних тонів для обробки стін такого приміщення.

При обробці приміщення необхідно також враховувати і погоджувати між собою колір стелі, стін і підлоги. При виборі тональності і кольору стін в кімнаті необхідно брати до уваги такі параметри приміщення, як освітленість, призначення кімнати, її габарити і розташування вікон.

При виході вікон кімнати на південь, більш доречно фарбувати її стіни в холодний насичений колір. У разі недостатнього освітлення в кімнаті стіни краще фарбувати в золотисті, жовті (не дуже насичені) і рожеві тони.

Для багатокімнатної квартири більше підійдуть насичені кольори для оформлення інтер'єрів. А ось в однокімнатній квартирі такі кольори занадто швидко почнуть втомлювати очей.

Вибір кольору для кожного окремого приміщення в квартирі

Спальні приміщення слід оформляти в спокійних теплих тонах, а ось в загальних кімнатах доречно виглядатимуть суворі поєднання кольорів.

Слід також уникати різких контрастів в кольорі кімнат багатокімнатної квартири, оскільки вони розривають єдиний простір і створюють відчуття дискомфорту.

Якщо Ви плануєте в майбутньому прикрасити стіни картинами та іншими прикрасами, то для них краще підібрати нейтральну забарвлення. Якщо в якості елементів декору будуть використовуватися скло, дзеркала або кришталь, то краще фарбувати стіни в насичені тони.

Для кухні більше підійдуть холодні тони, які добре будуть гармоніювати з кухонним обладнанням. Відмінно на кухні виглядатимуть блакитно-сірі і зеленувато-блакитні відтінки. Яскраві вкраплення у вигляді елементів посуду і обстановки інтер'єру будуть створювати на кухні приємний ефект.

У прихожих краще використовувати інтенсивні чисті тони. При фарбуванні стель і стін одним насиченим кольором Ви досягнете зорового збільшення висоти кімнати. Контрастні тони краще використовувати в просторих кімнатах. Проте краще не перестаратися - використання 3-4 різних кольорів буде цілком достатньо. У невеликому приміщенні краще використовувати м'які меблі з оббивкою, схожою з кольором стін.

У приміщеннях, призначених для відпочинку, кольору для обробки краще підбирати спокійні. Відтінки меблів і оздоблювальних матеріалів стін і стелі повинні гармонійно поєднуватися один з одним. А ось для дитячої кімнати можна використовувати яскраві і насичені кольори. Від цього діти будуть в повному захваті.

При обробці і оформленні інтер'єрів квартири слід також пам'ятати, що занадто яскраві відтінки і похмурі кольори можуть швидко набриднути. Щоб цього не сталося, потрібно намагатися оформити кімнати так, щоб в них спостерігалася зміна кольорів, але при цьому не втрачалася загальна гармонія.

Вибір кольору також залежить від обраного Вами стилю. Скажімо, чехи віддають перевагу спокійним і приглушеним тонам. Англійці вважають за краще використовувати натуральні відтінки і різного роду імітації фактур цегли, натурального дерева, мармуру, каменю і т.д.

А ось приміщення у Франції відрізняються використанням яскравих відтінків і різних рослинних орнаментів.

Втім, якщо ви хочете створити дійсно гармонійний дизайн в обраному Вами стилі, то краще не пошкодувати кошти і звернутися до досвідченого дизайнера.

Похожие страницы:

  1. ​Тренди в дизайні інтерєру
  2. ​ Вибір і покупка нерухомості в Харкові
  3. ​Підлогове покриття для кухні
  4. ​Баня з газобетону: переваги і недоліки
  5. ​Вивіз будівельного сміття з квартири