Сентябрь 27, 2015 – 08:46Трохи про назву.
Таке трохи дивна назва «рольставні» складається з двох частин. Перша від англійського слова «ролл», що в перекладі означає «рулон» і російського слова віконниці, дослівно віконниці, які вмативаются в рулон або «ролети».
Опис властивостей.

Качественные шторы Вы можете приобрести на сайте Компании "Мода Окон" http://modaokon.com.ua/shtory, которая раньше был известна как "4seasons", огромный ассортимент товара и приемлемые цены Вас приятно удивят.


Такі жалюзі здатні захистити приміщення від непроханих гостей, впливу природних факторів, а також просто укрити вас від цікавих поглядів. Вони прекрасно виглядають і здатні гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр і стати хорошим доповненням для будь-якої архітектури.
Немає нічого кращого рольставней для об'єктів, в яких здійснюється торговельна та підприємницька діяльність. Дуже часто такі віконниці можна побачити в торгових точках і бутиках. Вони відкриваються за допомогою одного руху, забезпечуючи безперешкодний доступ до приміщення, і так само просто закриваються.
рольставні

Такі віконниці ховаються в спеціальний короб, сворачиваясь, що наділяє їх такими якостями як зручність і універсальність в експлуатації. Вони не загороджують отвір або вікно, перебуваючи в складеному положенні.
Рольставні можна встановити на вікно, двері, також поставити в отворі, розділити з їх допомогою приміщення по секціях, прикрасити і захистити вітрину в магазині чи кафе. Не замінні такі віконниці, особливо забезпечені механізмом автоматичного підйому-спуску, для гаражів, як альтернатива гаражним воротам.
Які функції виконуються рольставнями:

1) захисна,
2) декоративна,
3) світло-регулююча,
4) теплозащіщающая.


Додаткові характеристики.

Рольставні виробляють з металів, таким чином, між планками практично відсутні щілини, а якщо і є, то незначні і при бажанні, вони заповнюються утеплювачем, ось чому, такі віконниці дозволяють зберігати тепло в приміщенні. Закрите рольставнями вікно, крім його природного скління, в рази краще утримує тепло, завдяки ефекту теплового опору.
рольставні

Похожие страницы:

  1. ​Как выбрать рольставни?
  2. ​Види замків для сталевих дверей
  3. Козирок з полікарбонату над ганком