Ноябрь 30, 2018 – 12:21

Якщо Ви мрієте мати підлогу з ефектом дерева, міцний, добротний і довговічний, тоді Вам варто вибрати ламінат. Відомо, що стать - це візитна і естетична складова всього житла, якому необхідно приділити особливу увагу.

Цей чудовий матеріал відрізняється особливими технічними характеристиками і підходить як для обробки приватних будинків, так і офісів і промислових об'єктів. Крім цього, ламінат - це найекономічніший і швидкий спосіб зробити підлоги будинку привабливими. 

Качественное "видео для взрослых" Вы можете найти тут в свободном доступе.

Чому варто вибрати ламінат, переважні особливості:

Дизайн і стиль різноманітні. Сьогодні промисловість випускає великий асортимент під різні породи дерева від класичних (клен, вишня і дуб) до більш екзотичних (іроко, мербау, ятоба) з широким асортиментом дизайну.

Стійкість і протиударні властивості. Доведено, що ламінат стійкий до зовнішніх впливів - подряпин, стирання.

Тепло і пожежостійкість - ламінатних підлоги практично не вигоряють при попаданні сонячних променів і не линяють з плином часу. Все це завдяки стійкому впливу до ультрафіолетових променів.

Противоалергенні властивості - лусочки шкіри, пил і волосся легко прибираються і витираються.

Довговічність - термін служби ламінату може становити від п'ятнадцяти до двадцяти років.

Теплоизолирующий ефект. Не викликає відчуття холоду, якщо навіть ходити босоніж.

Як укладають ламінат

До основного методу укладання ламінату можна віднести плаваючий спосіб без використання клею. Елементи матеріалу в такому випадку кріпляться між собою за допомогою рішення замкового з'єднання click і спираються на дно, який попередньо покритий листом ізолюючого матеріалу (характеристики ізоляції змінюються в залежності від поверхні і призначення використання). Останній як правило товщиною 3 міллімтра. Ізолюючий матеріал рекомендується використовувати, щоб згладити незначні неровностінастіла, пом'якшити шуми і звуки, що забезпечують захист від вологи і теплоізоляцію.

Процедура укладання довоьлна проста, особливо для тих, хто щось самостійно робить своїми руками. У всякому разі не зайвим буде слідувати інструкції.

Як правильно вибрати ламінат

При виборі підлогового покриття ламінату необхідно звернути увагу на такі параметри як:

товщина матеріалу;

передбачуваний термін використання.

Ламінат буває різної товщини. Чим товщі - тим вище вартість. Матеріали з мінімальної товщини до 6 міліметрів є найбільш економічним, в той час як найпоширеніший - 7/8 мм. Найдорожчими до 10 мм.

Що стосується зносостійкості ламінату, воно класифікується згідно з кодами, які відрізняються за способом вимірювання використовується, але які обидва комерційно визнані: очевидно, більш стійкі продукт дорожчим.

1. Класифікація відповідно до EN 13329/00 APP. Е (стійкість до подряпин і пішохідного руху):

КЛАС AC2: Низький опір до витоптування

КЛАС AC3: Середній опір до витоптування

КЛАС АС4: Хороша стійкість до витоптування

КЛАС AC5: Відмінна стійкість до витоптування

2.Інший тип класифікації визначає продукцію, в залежності від передбачуваного використання (житлові та / або промислових) і інтенсивності використання, який буде представлений (помірний, нормальний, важкий).

Вибираючи сьогодні ламінат, Ви робите вибір на користь комфортного, затишного і стильного житла. При цьому витрати на таку підлогу і догляд - мінімальний. Купити ламінат Ви можете запросто, наприклад в компанії - Ексклюзив Паркет за демократичною вартістю.

Похожие страницы:

  1. ​Каркасна прибудова до будинку своїми руками
  2. ​Как выбрать хороший клей для плитки?
  3. ​Какой набор инструментов выбрать в подарок?
  4. ​Баня з газобетону: переваги і недоліки
  5. ​Как найти грамотного дизайнера интерьера?