Ноябрь 4, 2019 – 18:03

Сучасна архітектура любить великі простори і розмиває кордони між окремими кімнатами. Вітальня стає просторим місцем, де окремі зони плавно зливаються і гармонійно перетікають одне в одного. Кухня, їдальня і вітальня переплітаються один з одним, перегородки зникають, а інтер'єр будинку відкривається в навколишній сад і створює нові можливості. Зробити свій будинок просторіше, допоможуть системи дверей з склінням великих розмірів.

Оборудование для отелей Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день прямо сейчас!

Все, що потрібно зробити для збільшення площі в будинку, це підключити вітальню і терасу, щоб створити додатковий простір для відпочинку, сімейного харчування або громадських заходів. На терасі будуть доречні хитні крісла, гойдалки, елегантна меблі та ліхтарі в повітряних москітних сітках, які в сонячні дні забезпечать комфортне розслаблення на відкритому повітрі. З іншого боку, вітальня, широко відкрита до прилеглої зелені, дає можливість залишатися на зв'язку з природою і захоплюватися приголомшливими пейзажами. Більше місця допоможе створити велику скління.

Скло - ідеальний спосіб розмити межу між тим, що всередині і зовні, тонким і не інвазивних, і в той же час надзвичайно безпечним і функціональним. Тому архітектори і дизайнери інтер'єру все більше бажають використовувати розсувні двері великого розміру в своїх аранжуваннях. Величезні можливості сучасних розсувних конструкцій з алюмінію, дозволяють реалізувати навіть найсміливіші бачення.

Розсувні двері

Використовуючи розсувні двері, можна створити конструкцію з розмірами до 6 м в ширину і висотою до 2,5 м. Якщо додати до цих дверей стійкість до мінливих погодних умов, відмінну статику, оптимальні коефіцієнти енергоефективності та свободу вибору кількості стулок - вибір буде очевидний.

Насправді одним рухом руки, можна збільшити простір, підключити вітальню з терасою або створити комунікаційний маршрут, що веде прямо в сад. Виходячи на вулицю, можна захоплюватися гармонійно організованим цілим видом. Забезпечивши згуртованість в організації підлог, меблів або аксесуарів простір стає естетичним, стильним і елегантним.

Похожие страницы:

  1. ​Консалтингова компанія
  2. ​Стиль эклектика в интерьере
  3. ​Походження натяжних стель