Октябрь 30, 2018 – 18:12

Дуже багато хто їздить на потягах, але мало хто знає кілька нюансів взаємодії з цією структурою. Перше, з чого починається будь-яка подорож, це покупка квитків. І ось тут я давно і як завжди випадково виявила, що з квитками не все так просто.

Квитки. Всім відомо, що квитки надходять у продаж за 45 діб до відправлення поїзда. Раніше, бувало, народ їхав на вокзал ще з вечора, щоб вранці з відкриттям каси відхопити омріяне місце. Стояли в божевільних чергах, вели якісь записи... Зараз є онлайн-покупка, але ажіотаж все той же. Сьогодні зайшла на ЖД в пошуках двох місць в південну сторону, а там майже нічого немає. Резонне питання "чому?"

Залізничні квитки за будь-яким напрямком Ви можете купити на сайті проїзд юа за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

А ось чому. По-перше, є багато нетерплячих людей, які хапають квитки якраз в перші дні продажу. Вони і створюють видиму "паніку на ринку". А оскільки хороші місця швидко летять, то ці товариші візьмуть і бічні місця, і біля туалету, і хоч на даху, аби виїхати. Потім приходять інші люди, які, бачачи, що майже всі розпродано, спокійно купують купе. Найостаннішими приходять любителі спотанності, вони примудряються купити нормальні квитки і за день, і за годину до від'їзду. І ще є ті, які просто знають фішку ЖД з вкидання квитків у касах.

Секрет в тому, що квитки йдуть в продаж невеликими порціями з часовими інтервалами. За 45 діб йде перша порція, друга йде за 30 днів, третя за 15 діб, потім за 10, 7, 3 і 1 доби і остання за годину до відправлення поїзда. Найбільша кількість квитків можна побачити за 10 діб до від'їзду. Тому я спокійно почекаю ще днів 10, щоб спокійно взяти два нижніх місця в плацкарті)

Зійти з поїзда днів на 10. Ну, хіба мало, пейзаж за вікном сподобався ... Можна вийти і спокійно провести в цьому пункті до 10 днів, а потім поїхати далі. Для цього потрібно проставити спец.отметку про паузу в касі вокзалу села Кукуева протягом трьох годин, а потім оплатити вартість плацкарти і продовжити шлях. Мені поки не довелося скористатися цією можливістю, на жаль)

Багаж. Нижні багажні місця займають нижні пасажири, і крапка. Кінець багажним війнам. Все нахаби, запхати свої валізи в ваш відсік, йдуть лісом.

Ігри. Теж мало хто користується, але я іноді прошу у провідника шашки або шахмати.Бесплатно. Цього разу теж візьму, буду Косу робити шах і мат)

Запізнення не так страшно. Можна доплатити за плацкарту і їхати собі спокійно на іншому поїзді.

Похожие страницы:

  1. ​Жалюзи на окна
  2. ​Жалюзі в інтерєрі
  3. ​Ремонт в стилі Бароко