Апрель 27, 2016 – 17:52Як я вже згадував в першій частині поста про монтаж кроквяної системи, крокви вийшли довжиною більше 7 метрів. При цьому брус був стандартний 6 метровий з перетином 50х150 мм.

Ми вирішили зрощувати брус оцинкованими болтами діаметром 10 мм і довжиною 120 мм. Але про це трохи нижче.

Вы можете приобрести качественные ламинированные пластиковые окна Киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Стропило

Стропило

Кути крокв, як я вже згадував, відпилювали відразу по розмітці. Спочатку виставили крайні крокви, натягнули дві шнурки - одну біля самої основи крокв, другу в районі прогону. Тут треба зазначити, що якщо будинок великий і крайні крокви далеко один від одного, то шнурки можуть провисати під власною вагою або, у вітряну погоду, згинатися під впливом вітру. При таких умовах навряд чи вийде рівна площина, так що потрібно звернути на це особливу увагу.

Далі ми по черзі «по ниточці» виставили всі інші крокви і отримали, як нам тоді здавалося рівну площину. Дуже шкода, що це нам тільки здалося. Заради контролю, натягнули ще шнурку в тому місці, де пізніше планували ставити підкоси. Тобто між двох точок опор крокв, приблизно посередині.

підкіс

І дуже сильно здивувалися нерівності нашого лісу. Десь шнурка майже стосувалася крокви, а десь відходила на сантиметр і навіть трохи більше. Це, звичайно, не сильно критично, напевно, але у нас, через відсутність великого досвіду в будівництві дахів, було бажання це поправити. Тим більше, що все одно планували ставити підкоси, з їх допомогою можна було все вирівняти без великих зусиль. Для себе ж ми усвідомили на майбутнє, що для крокв потрібно попередньо відібрати самий рівний ліс ..

Підкоси простіше напіліть відразу. Ми монтували їх так, щоб відносно крокв, вони стояли під прямим кутом. На зображенні вище це добре видно. Зробили один підкіс. Тут довго пояснювати не треба, доклали брус за місцем, отчертите і відпиляли. Встановили на місце, перевірили. Якщо все нормально, наробили таких подкосов стільки, скільки потрібно.

При монтажі подкосов ми постаралися вирівняти площину даху. Шнурку ми не знімали, і нам залишалося всього лише злегка «підбити» киянкою підкіс, щоб крокви майже торкнулося ниточки і зміцнити його перфорованими куточками. Після установки виглядало це приблизно так:

Похожие страницы:

  1. Дизайн сучасної вітальні
  2. Види друку на футболках
  3. Монтаж металлоконструкций
  4. Яка паркетна дошка краще