Май 27, 2019 – 07:30

А ви пам'ятаєте ті часи, коли величезні щілини в вікнах доводилося заклеювати папером або тканиною з господарським милом? Не варто випробовувати ностальгії за тими страшних часів, коли дерева були великими, а ковбаса по 2.20, адже зараз навіть до такої вузької сфери дійшов прогрес, і ім'я йому - монтажна піна. Зараз процес установки дверей і вікон без неї важко уявити, адже саме завдяки її властивостям можна провести гідро- і теплоізоляції швидко і без зайвих витрат.

Врегулювати проблемну заборгованість допоможуть професійні колектори компанії Талион Плюс Украина вартість послуг Вас приємно здивує.

Монтажна піна давно увійшла в побут не тільки будівельників-монтажників, а й будь-якого господаря. У будівельному магазині ви знайдете два різновиди піни: професійна і напівпрофесійна. Професіонали використовують спеціальний електронний пристрій для виходу піни - пістолет, для дилетантів в комплект входить одноразове пристрій. Якщо вам потрібно закрити невеликий отвір в обрамленні недавно вставленої двері, і ви не плануєте надалі запаморочливу кар'єру як монтажник - немає сенсу переплачувати за професійний комплект.

Як правильно вибрати і використовувати монтажну піну?

 • Визначтеся з температурним режимом її використання. Літня піна наноситься на поверхню, що має температуру від плюс 5 до плюс 35 градусів. Зимова піна придатна для робіт при температурі від мінус 20 плюс 30 градусів, всесезонна піна працює від мінус 10 до плюс 30.
 • Не економте на піні - найдешевший варіант навряд чи кращий. Вибираючи якісний варіант, ви заощадите на відсутності постійних переробок.
 • Очистіть поверхню, на яку буде наноситися піна, від пилу і бруду. Це поліпшить прилипання піни.
 • Не поспішайте при нанесенні піни і правильно її дозуйте, щоб не вийшло ділянок надлишків і дір. Пам'ятайте, що піна сильно збільшується в об'ємі після виходу з балона.
 • Зачекайте повного висихання - мінімум 6 годин - і зріжте непотрібну піну звичайним ножем. Працюйте в рукавичках - піну складно видалити з шкіри. Якщо все ж вона потрапила на шкіру, протріть її розчинником.
 • Балон при роботі потрібно тримати вертикально клапаном вниз і періодично струшувати, так ви можете добитися максимально можливого виходу піни. Ця цифра вказується на балоні, але в точності її домогтися можна лише за ідеальних умов навколишнього середовища.
 • Похожие страницы:

  1. ​Поетапна установка холодильника
  2. ​Монтаж и обслуживание систем отопления
  3. ​ Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  4. Стінові будівельні матеріали