Июнь 25, 2015 – 13:12

Багатьох дачників і жителів заміських будинків не рідко хвилює питання, як прикрасити свою ділянку. Насправді зробити це можна за допомогою різних матеріалів. Останнім часом все частіше прикрашають садові ділянки мозаїкою з натурального каменю.

Мозаїка з каменю - досить доступне рішення, якого достатньо для створення незвичайного й красивого дизайну. Незважаючи на гадану простоту, прикрасити садову ділянку не так вже просто, тому радимо використовувати послуги професіонала.

Така популярність натурального каменю обумовлюється не тільки його доступністю, але й відмінними декоративними якостями. Ніякої особливої складності в тому, щоб створити декорацію з натурального каменю, немає, але деякі знання та фантазія просто необхідні.

Наприклад, використовуючи звичайну гальку, можна зробити хорошу доріжку, а також оформити водойму.

В наше время в создании окружающего ландшафта широко используется тротуарная плитка, которая является его важным элементом и гармонично дополняет его. Поэтому продажа тротуарной плитки по выогной цене за последнее время заметно возросла, так как стала популярной и востребованной благодаря высокому качеству и отличным характеристикам.

Садову доріжку можна оформити за допомогою плитки, яку можна створити самостійно, використовуючи спеціальні форми, які внаслідок необхідності залити цементним розчином. Придбати такі форми для доріжок можна в спеціалізованих магазинах.

Щоб зробити основу для мозаїки з натурального каменю, для початку необхідно підготувати основу. Ви повинні зняти верхню частину землі на 15 см, засипати невеликий шар щебеню. При необхідності потрібно утрамбувати землю та щебінь. Після цього необхідно поставити обрешітку потрібної форми, щоб потім залити в неї цементний розчин. Подбайте про наявність кельми, щоб прибирати зайве або додавати відсутню. Щоб вирівнювати розчин використовуйте провило або рівень.

Після заливки першої частини цементного розчину, необхідно прокласти армовану сітку, яка служить для посилення конструкції. Вона заливається на кілька сантиметрів.

Після того, як вся зайва волога випарується, можна приступати до створення мозаїчного візерунка. Це самий трудомісткий і відповідальний етап, від якого залежатиме вид вашої доріжки. Ви повинні взяти камені і розкласти їх в необхідних, на вашу думку, місцях. І потім використовуючи спеціальний гумовий молоток, поглиблювати їх у розчин. Потім необхідно затерти шви й чекати повного висихання цементного розчину.

Такі доріжки з натурального каменю, за умови, того що був використаний якісний цементний розчин, прослужать вам довгі роки і будуть вас радувати.

Похожие страницы:

  1. Особливості покупки тротуарної плитки
  2. Разорвало батареи отопления, что делать?
  3. С​пасательный жилет - какой выбрать? Руководство
  4. Алюминиевые окна - достоинства и недостатки
  5. ​Какой набор инструментов выбрать в подарок?