Ноябрь 22, 2019 – 19:12

У своїх розробках кращі дизайнери світу постійно користуються одним з найбільш універсальних матеріалів - склом. Це сталося не відразу. Довгий час скляні вироби застосовувалися тільки як посуд та декоративні прикраси. Позбавивши скло головних недоліків - однотонності і крихкості, сучасні технології дозволили використовувати його набагато ширше. Невичерпним художнім можливостям скла для архітектури та дизайну сьогодні заважають тільки традиції і інерція мислення суспільства.

Девушки и их фото доступны к просмотру прямо сейчас.

Скляні перегородки та конструкції - нові можливості для дизайну

Технологічні можливості нових підприємств зробили доступним перенесення на великі поверхні тих достоїнств скла, які раніше були доступними тільки майстерним склодувів при ручному виготовленні художньої посуду. Зберігши свої головні достоїнства - світлопроникність, прозорість, блиск і пластику, скло за допомогою нових технологій набуває:

асиметричні і вигнуті форми (за допомогою гнучкі скла - «моллірування»);

можливість нанесення будь-яких цифрових зображень (при УФ-друку з допомогою струменевих принтерів);

художню графіку (піскоструминна обробка);

різні кольори, їх відтінки і поєднання (лакове, покриваність, лессірующіх покриття);

художні ефекти (при використанні травлення, сатинирования, барвників для скла).

Все це дозволяє нетрадиційні та новаторські інтер'єрні рішення сучасних квартир, які використовують скло і комбінації з ним інших матеріалів - дерева, кольорових і нержавіючих металів, пластику. Такі позитивні приклади нового дизайну вже можна побачити в рішеннях меблів, дверей (терасових, міжкімнатних, в сантехнічні приміщення). Особливо цікаві скляні стіни і розсувні двері заміських будинків, що дозволяють об'єднати в єдиний простір внутрішні приміщення і прилеглі споруди - терасу, басейн, пірс, набережну. З'являються і проекти, що використовують скляні пересувні і стаціонарні перегородки.

Пересувні і стаціонарні перегородки та конструкції зі скла - можуть створити відмінний дизайн житлового приміщення. В об'ємній кімнаті високі і вузькі перегородки візуально зменшують розміри приміщення, ділять його на окремі простору. У невеликих однокімнатних студіях - маленькі перегородки можуть виділяти різні зони: робочу, кухонну, дитячу. На сучасних підприємствах художнього і архітектурного скла можна замовити скляні меблі, вітражне скло, дзеркала - не тільки стоять на потоці, а й за власним ескізом.

Особливо часто різноманітні скляні поверхні використовуються модними течіями «хай-тек» і «мінімалізм». Скуповуючи графіка малюнка на скляній матової поверхні перегородки, такі ж вбудовані полиці - органічні для мінімалістичного дизайну.

Яскраві постери УФ-друку на склі - змусять вирішувати решті декор кімнати в стилі «хай-тек». Чи не докладаючи зайвих зусиль для капітального ремонту або реконструкції квартири - застосування скла дозволить вам повністю змінити її вигляд.

Похожие страницы:

  1. ​Потолок из гипсокартона
  2. ​Серая кухня - дизайн кухни
  3. Сучасний дизайн вітальні