Февраль 15, 2019 – 18:05

З ростом автоматизації все більша кількість виробників верстатів і промислового устаткування оновлюють номенклатуру застосовуваних приводів. Таким чином, підвищується ефективність, точність управління, з'являються можливості подальшої інтеграції. Внаслідок цього для сервоприводів постійно підвищуються динамічні, регулювальні, точності вимоги. Виробники з'єднувального обладнання в свою чергу також повинні підлаштовуватися під цю тенденцію. Тому кабелі, що з'єднують контролер і привід, потребують вдосконалення. У сучасному верстатобудуванні попит на рішення типу «включи і працюй» (Plug and Produce, за аналогією з Plug and Play або PnP) став уже нормою. Не так багато залишилося виробників, які закуповують кабель погонних метрах. Від постачальника зараз очікують повністю зібраних систем кабелів і роз'ємів.

Вы можете купить лапп кабель по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Кабельні збірки зазвичай виготовляються вручну, в цьому процесі група збирачів з'єднує кабелі з роз'ємами. Така технологія досить гнучка, але, разом з тим не дуже ефективна, а також не може забезпечити стабільну якість виробів. Компанія LAPP, центральний офіс в м Штутгарт, одна з провідних постачальників інтегрованих рішень, а також кабелів і роз'ємів, недавно представила на ринок нове покоління збірок серво кабелів, що забезпечують більш ефективне, якісне підключення електроприводів за допомогою компонентів, доступних по всьому світу. Серія ÖLFLEX® CONNECT SERVO від LAPP - це, по суті, революція в збірках серво кабелів.

В асортименті ÖLFLEX® CONNECT SERVO об'єднані нові кабелі, нові роз'єми і нові технології виготовлення, які гарантують як доступність компонентів по всьому світу так і стабільно високу їх якість незалежно від регіону. Раніше не існувало технологій напівавтоматичного збірки кабелів і роз'ємів. Таким чином, LAPP - єдиний виробник, який надає такий широкий асортимент по всьому світу.

При складанні кабелів ÖLFLEX® CONNECT SERVO оболонка віддаляється на верстаті. Повністю автоматично закладається екрануюча обплетення і запресовується в корпус роз'єму. Таким чином, виробництво йде по абсолютно новою схемою. Необхідність такого підходу обумовлена перевагами, які він приносить, і які були б неможливі при поступової модернізації виробництва.

Для оптимізації напів-автоматизованого виробництва при більш високій якості інженери LAPP розробили кабелі нової внутрішньої конструкції. До їх складу входить внутрішня оболонка, призначена для автоматичної зачистки. Спільно з компанією Intercontec, м Нідервінклінг, Німеччина, провідним виробником циліндричних кабельних роз'ємів, LAPP розробила нову сполучну систему, яка збирається разом з новим кабелем шляхом декількох напівавтоматичних процедур. Плетений екран закладається без порушення цілісності обплетення, вона повністю прилягає до корпусу роз'єму, що дає контакт екрану по всьому колу. Потім відбувається опресовування деталей роз'єму відповідно до стандарту IP67. Такий спосіб екранування покращує захист від електромагнітного впливу, роблячи її вимірюється краще, ніж у стандартних серво кабелів. Також завдяки застосуванню механізованої збірки, роз'єм стійкий до механічних пошкоджень. Замість установки нового зовнішнього корпусу роз'єму на вимогу клієнта роз'єм може бути відштампований. Конфігурація роз'єму приводу відповідає поширеним стандартам і технічним вимогам відповідних виробників приводів. Збірка за новою технологією також скорочує кількість ручних операцій, дає стабільність виробництва і постійно високу якість.

Похожие страницы:

  1. ​Яким повинен бути будинок для постійного проживання
  2. ​Аквапланирование: продольное и поперечное
  3. ​Переваги покупки квитків на літак онлайн
  4. ​ Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  5. ​Новое поколение серво кабелей: больше внимания к клиенту