Январь 16, 2019 – 18:13

Роботи по об'єднанню балкона і кімнати вимагають складання докладного проекту з необхідними розрахунками, узгодження з житлової інспекцією. Не думайте, що якщо квартира повністю у вашій власності, то можна просто так зносити стіни. При грамотному підході проблем з узгодженням не виникне, а от неузгоджена самодіяльність закінчиться штрафами.

Вы можете оформить кредит на карточку на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Детальніше про скління балкона

В інтернеті є купа пропозицій по монтажу і скління лоджій за індивідуальними вимірами з вкрай вигідною на перший погляд ціною. Але якщо ви хочете з'єднати балкон з кімнатою, то відразу множте всі ці ціни в 2-3 рази.

У вашому випадку необхідні: товстий профіль, подвійні европекети, велика кількість фірмової зимової професійної піни з пістолета (НЕ трубкової!), Міцні відливи, підвіконня і укоси, бажано, сендвіч панель. Так само обов'язкова ретельна гідроізоляція стиків. Тільки за допомогою цих компонентів вийде заповнити всі мікропорожнечі і забезпечити приміщенню грамотне опалення.

кредит на карточку

Зрозуміло, що складні монтажні роботи плюс якісні матеріали обійдуться недешево. Якщо ви не готові до подібних витрат - краще не братися за суміщення балкона з кімнатою зовсім.

Об'єднати балкон з кімнатою

Приєднати балкон до кімнати, як бачите, не найпростіше заняття. В такому заході не обійтися без допомоги професіоналів, ретельне опрацювання проекту робіт займає час і вимагає великих знань і досвіду.

Похожие страницы:

  1. ​Картон неровный, или почему качество имеет значение.
  2. ​Як впливає на здоровя мікроклімат житлового приміщення
  3. ​Полімерні наливні підлоги для господарських приміщень
  4. Деревяні двері в лазню або сауну дизайн студия интерьера киев