Декабрь 31, 2015 – 19:12

Спеціально для виготовлення меблів виробляються ДСП з різними покриттями:
- Кешування - облицювання пластей ДСП просоченої смолами папером, тонким пластиком або натуральним шпоном, посадженими на клей;
- Ламінування - облицювання пластей ДСП паперово-смоляними плівками під високим тиском і температурі. Ламіноване покриття міцніше і довговічніше кешироваться ДСП;
- Постформірованія - облицювання ДСП шаруватими пластиками під високим тиском і при високій температурі. Дозволяє робити облицювання закруглених деталей - стільниці кухонних гарнітурів, а також штампованих виробів - дверки і лицьові панелі меблів різного призначення.

Вы можете приобрести качественный ковродержатель по самой доступной стоимости на сегодняшний день.


Ламінування і постформірованія застосовується не тільки для облицювання поверхонь ДСП, але і МДФ - більш екологічного матеріалу, який приходить на заміну ДСП.

МДФ - деревоволокнистих плит середньої щільності, яка виготовляється з розпарених дрібніших стружок і тирси. Цей матеріал екологічно чистіший, м'якше ДСП, тому він легше в обробці.

Вже сьогодні з нього роблять штамповані рельєфні пласти дверних полотен, дверки кухонних шаф (малюнок 2), фігурні спинки ліжок, ламіновані і кешовані стінові панелі для оздоблення стін і полових покриттів різних приміщень.

На жаль, його виробництво в Росії тільки починається, тому говорити про виготовлення меблів з нього поки не будемо - занадто дороге задоволення. Крім того, обробка поверхні своїми руками не вигідна через високу вартості МДФ.

ДВП - деревно-волокниста плита, що виготовляється з распаренной і спресованого деревного пилу з додаванням парафіну, каніфолі і різних синтетичних смол. Це досить міцний, екологічно чистий, недорогий і довговічний матеріал (малюнок 3).

Його гладка сторона може бути ламінованої різними матеріалами, що розширює сферу застосування ДВП. При самостійному виконанні ремонту квартири або виготовленні меблів, ДВП можна застосовувати для встановлення в якості задніх стінок шаф, кришок табуретів та стільців, декоративного оздоблення стін і стель, виготовлення своїми руками статевої плитки і дверних полотен.

Всі перераховані матеріали володіють одним дуже серйозним недоліком - одного разу ввібравши в себе вологу, змінюються в обсязі без права на відновлення. Відбувається це тому, що всі матеріали виготовляються під великим тиском і "тримають форму" за рахунок клеїв і смол, які, при намоканні, послаблюють свою "хватку" - наповнювачі розбухають, відновлюючи свою первинну форму і зменшуючи міцність матеріалу.
На практиці, виготовлені з цих матеріалів предмети побуту не захищені від вологи, але, при виготовленні різних виробів своїми руками, можна створити серйозний захист їх поверхонь за допомогою правильної зовнішньої обробки або облицювання деталей. Більш докладно про це можна дізнатися на наступній сторінці.

Похожие страницы:

  1. ​Светлый ремонт в стиле минимализм в квартире с объединёнными кухней и гостиной
  2. Опалення приватного будинку ремонту квартир в Одессе фото
  3. Проектування систем вентиляції та кондиціонування від «Клімат Буд»
  4. ​Спальня в Японському стилі, сучасний варіант ремонту з дотриманням канонів напрямки