Декабрь 18, 2017 – 10:29

Найбільшими любителями солодких десертів є, звичайно ж, діти. Без солодощів не обходиться жоден дитяче свято, а щоб по-справжньому здивувати поціновувачів кондитерських виробів, слід продумати все до дрібниць. Кондитерська пропонує ексклюзивні дитячі торти на замовлення з швидкою доставкою до місця проведення урочистих заходів. У нашому каталозі представлена велика колекція готових рішень на всі випадки життя - до Дня народження, на випускний або новорічний ранок.

Будь-який з запропонованих варіантів може бути адаптований за бажанням замовника, професійні кондитери додадуть написи, незвичайні фігурки або оригінальні сюжети. У будь-якому випадку, результат перевершить всі очікування, як за смаковими якостями, так і в плані дизайну.

Оригінальні дитячі торти для хлопчиків і дівчаток

Солодкий десерт доречний не тільки на Дні народження. Красиво оформлене частування порадує всіх за сімейним чаюванням з приводу перших досягнень дитини - виступи в дитячому театрі, перемоги в змаганнях, відмінних оцінок. Тортик можна взяти з собою в гості, щоб піднести приємний і смачний сюрприз.

Оригинальный торт на детский день рождения заказать по самой выгодной стоимости на сгодняшний день.

Перед тим, як купити або замовити виготовлення кондитерського виробу, слід врахувати тематику заходу, вік і захоплення дитини.

Найпопулярніші варіанти оформлення святкового десерту, які ми пропонуємо замовникам:

Для дівчаток - у вигляді ляльки Барбі, з фігуркою балерини, шикарний двох'ярусний торт з діадемою для маленької принцеси, з зайчиками, ведмедиками і іншими веселими звірятами.

Для хлопчиків - з фігуркою Людини-Павука та інших героїв коміксів, з сюжетом комп'ютерних ігор, морський або спортивною тематикою, в формі автомобіля.

Універсальний варіант. Варто вибрати для заходу в школі чи дитячому садку. Хлопчиків і дівчаток порадує десерт з веселими Смішариками, Лунтіком або іншими героями мультфільмів.

Вибір начинок для частувань - досить великий, дітям дуже подобається поєднання повітряного бісквіта з легким йогуртовим кремом.

Похожие страницы:

  1. Будівництво спортивних майданчиків під Ключ
  2. ​Дезинфекция квартир, домов и предприятий
  3. Будівництво рубаних будинків під Ключ
  4. Як оригінально оформити стелю в спальні?
  5. Способи розмітити межі ділянки будівництва