Октябрь 11, 2015 – 11:36Як відомо, ремонт - справа витратна і клопітка. Багато пилу, бруду і, звичайно, будівельного сміття. Весь ремонт можна поділити на кілька етапів.

Електропроводка, яка проходить поряд з трубами, повинна бути заземлена. Після заміни, займіться облицюванням стін плиткою (ванна кімната, туалет і кухня). Визначтеся, який у вас буде стелю. Якщо ви зупинили вибір на установці натяжних стель, то краще звернутися до досвідченим майстрам. Коли все зроблено, можете монтувати змішувачі.

Срочно продам леса строительные по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


При необхідності, замініть електропроводку та розетки. Таким же способом проводиться інтернет, телефон і так далі.

До першого етапу, що роблять ремонт квартир Київ організації, відносять підготовку приміщення. Винесіть з кімнати всі зайві речі. На підлогу і на меблі, яка залишиться в кімнаті, постеліть поліетиленову плівку. Підготуйте мішки під сміття, коли будете знімати зі стін шпалери. Якщо у вас стіни і стеля побілені, вам доведеться зчищати верхній шар. Для цього необхідний шпатель і наждачний папір.

На наступному етапі, вам доведеться замінювати віконні рами та підвіконня на склопакети. Якщо ви не планували цей етап, переходимо до заміни сантехнічного обладнання. В даному випадку, буде проводитися зварювання, розводка труб, заміна радіаторів опалення.

Стіни до обклеювання шпалерами, треба підготувати. При необхідності, їх треба заґрунтувати, просушити і відшліфувати наждачним папером. Ретельно підбирайте шпалери, щоб вони поєднувалися з інтер'єром. Якщо приміщення не дуже велике, шпалери краще підбирати світлих тонів з не надто великим малюнком.

Тепер можна приступити до обклеювання шпалер і малярних робіт. Майте на увазі, що в приміщенні, де ви робите ремонт, не повинно бути ніяких протягів.

Коли шпалери обклеєні і проведені малярні роботи, можна зайнятися підлогою. Це може бути паркет, лінолеум, ламінат або ковролін. Якщо на підлозі був старий лінолеум, його треба зняти і підлогу привести в порядок, видаливши весь бруд і сміття. Потім, можна прибивати плінтуса.

Похожие страницы:

  1. Ремонт туалета в квартире
  2. Ціна капітального ремонту квартир
  3. ​ Основні види кондиціонерів.
  4. Японский дизайн квартир