Июнь 6, 2015 – 18:39Поява нових технологій у виготовленні тротуарної плитки ставить перед нами необхідність вибирати з величезного асортименту. Наявність великої кольорової палітри, і всіх можливих форм і розмірів змушує замислитися, що саме вибрати.

Пошук інформації в інтернеті дозволить швидко вивчити способи укладання бруківки, види її виготовлення, асортимент, склад продукції і виходячи з функцій, які вона повинна виконувати, вибрати для себе оптимальний варіант.

Фахівці розрізняють два способи виготовлення плитки - вібролиття і вібромощеніе. Всі декоративні елементи і нестандартні форми, виготовлені за допомогою способу вибролитья. Зокрема, це плитка у формі листя, квітів, бджолиних сот, використовуваних для мощення садових доріжок, терас, пристрій клумб, тощо. Плитка виконана способом вібромощення значно товщі від першої і використовується для влаштування тротуарів, площ, стоянок, проїжджих частин з постійним автомобільним рухом.

Компанія ГрандБрук є гарантом якісного укладання бруківки. Відтепер укладка бруківки у Львові по найвигіднішій ціні на сьогоднішній день. ГрандБрук - професійне виконання у найкоротший строк!

Похожие страницы:

  1. Готуємо основу під укладку плитки
  2. Особенности дверей экошпон
  3. Утеплення пінополістиролом
  4. Особливості матових натяжних стель.