Ноябрь 6, 2018 – 17:45

Осьові промислові вентилятори складають досить значну лінійку серед всього вентиляційного обладнання завдяки своїм незаперечним перевагам, таким як:

малі габарити;

тепловий захист двигуна завдяки вбудованим термоконтакт;

широкий діапазон змінною продуктивності;

малі витрати на обслуговування;

висока надійність.

В даних вентиляторах паркан і переміщення повітря відбувається уздовж його осі. Справжні вироби знайшли найширше застосування для організації систем повітрообміну в самих різних категоріях приміщень від побутових, офісних та громадських до великих виробничих найрізноманітнішого призначення.

Если нужен действительно мощный промышленный вентилятор, тогда смотреть здесь, огромный ассортимент товаров и приемлемая стомость Вас приятно удивят.

Особливе значення мають промислові варіанти, наприклад осьової припливне вентилятор або припливно-витяжної осьової вентилятор просто незамінний на великих виробництвах, де необхідно в найкоротші терміни організувати повітрообмін дуже високої продуктивності з підвищеною агресивністю газоповітряної суміші.

ПЕРЕВАГИ осьових ПРОМИСЛОВИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ

Корпус осьових вентиляторів виготовляється з високоякісної вуглецевої сталі і має діаметральне перетин, всередині нього змонтований асинхронний електродвигун, на валу якого розміщені лопатки з оцинкованої сталі серповидної форми з емальованим покриттям.

Двигун має вбудовані термоконтакти з метою захисту його обмоток від струмових перевантажень. Монтаж вентилятора до повітророзподільної мережі здійснюється за допомогою круглих фланців, які перебувають на його корпусі.

Гарантійний термін служби даного обладнання становить десятки тисяч годин і може досягати 40000 годин на відмову.

На нашому сайті ви знайдете докладний каталог осьових вентиляторів, там же вказано телефон, за яким кожен бажаючий отримає повну консультацію по характеристикам і ціною даного обладнання.

Ви завжди можете купити осьової вентилятор по самій вигідною ціною в нашому магазині, розташованому в Санкт-Петербурзі. Каталог осьових вентиляторів надає широкий вибір виробів.

Похожие страницы:

  1. Основні етапи ремонту квартири
  2. Все про котли опалення
  3. Все про підлогове покриття
  4. Стінові будівельні матеріали
  5. Канальные вентиляторы