Январь 31, 2018 – 08:24

Вибираємо шпалери на будь-який вкусЕщё кілька років тому вибір шпалер був невеликий, всі рулони були в основному паперові і розрізнялися один від одного тільки кольором і візерунками. Але в зв'язку зі зростаючими потребами населення з'явилася велика різноманітність шпалер. Тепер ми можемо вибирати не тільки за кольором і малюнком, але і за матеріалом, з якого вони зроблені. Давайте розглянемо основні види шпалер і їх особливості.

Паперові шпалери відносять до найпопулярніших видів шпалер. Основні причини - низька вартість, повітропроникність, екологічність. Ці шпалери дуже добре використовувати в дитячій кімнаті, в спальні. Шпалери «дихають» і під ними ніколи не заведеться грибок і пліснява. Відповідно не рекомендується їх використовувати в кімнатах, де бувають різкі перепади температур і висока вологість. Паперові шпалери не можна мити мокрими губками і миючими засобами. Термін експлуатації у них набагато нижче, ніж у інших видів шпалер.

Профессиональный монтаж зеркал киев заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Бамбукові шпалери краще за всіх приховують недоліки стіни, візуально вирівнюють поверхню. Їх можна наклеювати на бетон, штукатурку і гіпсокартон. До переваг цих шпалер слід віднести, що їх легко мити (вони не бояться вологи і води), вони екологічні і їх можна використовувати під фарбування. До недоліків цих шпалер можна віднести обмежений вибір малюнків і відносно висока ціна.

Вінілові шпалери дуже популярні у населення за рахунок того, що добре імітують різні тканини і фактури. До переваг цих шпалер відносять те, що їх можна використовувати в будь-яких приміщеннях. Раніше вінілові шпалери абсолютно не пропускали повітря і їх використовували тільки для поклейки нежитлових приміщень. Але на даний момент ситуація змінилася і ви можете знайти в продажу вінілові шпалери з мікропорами, які прекрасно забезпечують влагообмен і повітрообмін. До переваг цих шпалер можна віднести те, що за ними легко доглядати - просто періодично протирайте їх вологою ганчіркою. Термін служби цих шпалер не менше 10 років, а деякі виробники навіть обіцяють - 20 років. Основний недолік - це їх висока вартість. Клеїти їх не маючи навичок і техніки непросто. Складність полягає в тому, що вони сильно розтягуються при нанесенні клею, а при висиханні сильно стискаються. Внаслідок чого можуть розійтися стики. Щоб цього уникнути виключіть будь-яку натяжку шпалер, особливо після нанесення клею.

Текстильні шпалери найрозкішніші, престижні і дорогі з усіх видів шпалер. Основою їх є або флізелін, або папір, а верхній шар складається з натуральних або штучних матеріалів - льону, бавовни, шовку, соломки, віскози, фетру, велюру, сизалю, поліаміду, ацетату і ін. Ці шпалери дуже екологічні, стійкі до вигорання, мають хороші звукоізоляційні характеристики. Також вони хороші тим, що при обробці стики практично не помітні. До серйозний недолік шпалер відносять те, що вони дуже сильно притягують пил. Крім цього, їм необхідний особливий догляд: суха обробка пилососом або м'якою щіткою.

Пробкові шпалери складаються з паперової підкладки, на яку кріпиться корковий дубовий шпон, попередньо покритий лаком. Ці шпалери абсолютно екологічні, нешкідливі для здоров'я і зберігають свої якості на багато років. Переваг у них чимало: вони водонепроникні, міцні, мають відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості, не вимогливі до оклеиваемой поверхні, не вбирають сторонні запахи та ін. Недолік у них тільки один - вони дорогі.

Похожие страницы:

  1. ​Поетапна установка холодильника
  2. Будівництво Дачних Бань під Ключ
  3. ​Як правильно вибрати шпалери?
  4. Плюсы и описания основных видов обоев