Ноябрь 13, 2018 – 12:17

Установка холодильника на раніше підготовлене місце. У момент пересування холодильника обов'язково зафіксуйте шнур хомутом або шпагатом. Холодильник має пристойний вагу і будь-передавлювання шнура загрожує поломкою, а якщо ви упустите несправність шнура, то моментально отримаєте замикання.

При підключенні до електромережі розташуйте шнур таким чином, щоб він не мав гострокутих поворотів.

Профессиональный ремонт холодильников по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

точне розташування

Дуже важливим фактором для стабільної роботи холодильника - це простір навколо нього. Холодильника потрібна циркуляція повітря: відстань від задньої стінки агрегату до стіни не повинна бути менше 50 мм, відстань збоку не повинно бути менше 50 мм, відстань від стелі до холодильника має бути більш 100мм.

Крім рівної підлоги, нам необхідно вирівняти рівень холодильника за допомогою регульованих ніжок. Для зручності можна скористатися будівельним рівнем, або старим і перевіреним методом «прозорою посуду і води».

Єдине припустиме відхилення - це невеликий нахил назад холодильника, що сприяє плавності закриття дверцят. Якщо даний пункт заздалегідь був передбачений виробником, то дана інформація написана в інструкції.

Після правильної установки агрегату варто перевірити його працездатність

Виберіть максимальний рівень охолодження і перевірте коректність його роботи. Налаштування рівень освітлення, якщо дані налаштування присутні в вашому холодильнику.

Середній температурний рівень для нормальної роботи морозильної камери становить -20 градусів, а для холодильного відсіку вистачить 4-6 градусів. Якщо при перевірці температурного режиму проблем не виявлено, то вітаємо, установка закінчена!

Корисні поради від майстрів

Якщо ви власник технологічного холодильника, то в перші кілька днів перевірте всі режими ознайомтеся з функціоналом вашого пристрою;

При експлуатації в перший тиждень після покупки нового холодильника, ви можете почути незрозумілі «булькающие» звуки. Не турбуйтеся, це звук розробки холодоагенту. Незабаром сторонні звуки повинні зникнути;

Не бійтеся часто міняти налаштування охолодження, так як при різних температурних умовах поза агрегату, всередині охолодження також змінюється.

Виробляти діагностику варто не тільки при поломці, а й при звичайній роботі холодильника. Таким чином ви мінімізуєте шанс майбутньої несправності. Як виробляти самостійну діагностику? Ознайомтеся з даною статтею у вкладці «корисно».

Якщо ви помітили незвичайну поведінку холодильника або поломку, то не нехтуйте послугами Побутового Сервісу. Замовте ремонт або безкоштовну діагностику холодильника на будинок. У побутовому сервісі працюють майстри з величезним досвідом роботи, які проводять діагностику, ремонт, пошук, заміну комплектуючих будь-якої складності.

Похожие страницы:

  1. ​ Прибудова веранди до будинку
  2. ​«Деловая» мебель из дерева
  3. ​Ремонт старого дома - стоит ли?
  4. Доставка оцинкованого листа