Сентябрь 3, 2019 – 19:00

Багато виробників, женучись за зайвою копійкою, усвідомлено знижують якість продукції. При цьому ціна на товар не дешевшає, а реклама набуває яскраві фарби. Щоб не вестися на привабливі знижки і пропозиції, розглянемо кількох важливих порад, які допоможуть придбати якісне та надійне офісне крісло.

Вы можете заказать профессиональное проектирование мебели для магазина по самой выгодной стоимости, прямо сейчас.

Всі офісні крісла діляться на три види: для керівників, для підлеглих і для відвідувачів.

Відмінною особливістю крісел для керівників є його розмір. Моделі такого виду мають широку високу спинку, сидіння з підлокітниками, пятилучевую опору з коліщатками і можливість регулювання висоти сидіння і кута нахилу спинки. В якості оббивки використовуються дорогі матеріали, які володіють дихаючої поверхнею.

Крісла для підлеглих набагато дешевше, мають просту конструкцію і менший розмір. Моделі таких крісел повинні регулюватися по висоті, основа повинна бути оснащено коліщатками, а для більшої зручності повинні бути передбачені підлокітники.

Найдешевшими і простими є крісла (стільці) для відвідувачів. Такі меблі повинна бути зручною, з рівною поверхнею і зі спинкою. В якості опори можуть бути використані звичайні металеві ніжки, які витримують велике навантаження. Основним критерієм вибору крісел для відвідувачів є привабливий зовнішній вигляд і чиста оббивка.

КОНСТРУКЦІЯ офісних КРІСЕЛ

Якісне і комфортне офісне крісло повинно мати пятилучевую опору на обертових коліщатах. Також важливим моментом є наявність регульованих підлокітників, які сприяють зниженню навантаження на м'язи хребта, шиї і плечей. Офісний стілець повинен мати механізми регулювання, які дозволять плавно і однією рукою міняти положення нахилу спинки, висоту сидіння (особливо важливо для людей з невисоким зростом) і положення підлокітників, при цьому, не встаючи з місця. Також конструкція комфортного крісла повинна мати форму каркаса зі спеціальним хребетним валиком. Наявність валика надає анатомічну форму спинці, кромка сидіння повинна мати округлу форму, а наявність товстого шару поролону служить для зручної фіксації всього тіла, при цьому, не затискаючи судини.

СИДІННЯ

Сидіння офісних крісел діляться на три види: жорсткі, середньої жорсткості і м'які. Жорсткі виготовлені з твердих настильних матеріалів, такі як дерево, солома або метал. М'які мають товстий шар настилу і оснащені пружинами.

Форма сидіння повинна бути округлої і бажано з додатковим регулюванням по глибині, яка дозволяє рухати місце вперед або назад на 5-7см. Важливим моментом, який впливає на комфорт, є відстань від згину ноги до крісла, і складати воно повинно близько 10 см. Така відстань особливо важливо для високих людей, тому що стандартні крісла не завжди зручні.

Висота сидіння офісного крісла регулюється за допомогою газліфта. Газліфт - це важлива деталь, яка з'єднує сидіння з пятилучевой хрестовиною, а також дозволяє регулювати висоту за допомогою спеціального важеля, який доступний людині в сидячому положенні. При покупці крісла завжди звертайте увагу, щоб газопатрон відповідав 4 категорії.

Спинка

Спинка ще одна важлива складова комфорту офісного крісла. При покупці обов'язково звертайте увагу кут нахилу між сидінням і спинкою, він повинен бути 90 або трохи більше градусів. Багато сучасні виробники стали оснащувати спинки можливістю регулювання її глибини, завдяки цьому можна присувати або отдвігать спинка від сидіння, що дозволить постійно підтримувати ваш хребет.

Для більшого комфорту спинка повинні бути анатомічної, а також мати хребетний валик. Останній повинен регулюватися по висоті для розміщення під вашу поперек.

МЕХАНІЗМИ

Важливим моментом при виборі офісного крісла є наявність синхромеханізма. Такий механізм дозволяє спинці і сидіння автоматично повторювати рухи сидить. Таким чином, хребет завжди буде розслаблений, при цьому не буде втрачати зіткнення зі спинкою. Відсутність синхромеханізма не виправдовує покупку, а значить, ви втрачаєте витрачені кошти даремно, замість того що б купити офісне крісло, яке буде відповідати всім вашим потребам.

Ще одним видом механізму, не такий важливий, як перший, є механізм гойдання. Останній дозволяє знімати напругу і розминати затерплу спинку людини. Такі властивості досягаються за рахунок осі, яка знаходиться трохи попереду, ніж центр самого крісла. Всі сучасні крісла можуть качати людей вагою від 50 до 120 кг.

Похожие страницы:

  1. Доставка оцинкованого листа
  2. ​Як правильно вибрати шпалери?
  3. ​Підлогове покриття для кухні