Ноябрь 25, 2015 – 18:27Їх ще називають Рольштори привабливий і альтернативний варіант портьєр, створять затишок і забезпечують захист від сонця. Це простий і досить практичний спосіб оформлення вікна.

Відрізняються від портьєр тим, що рулонні жалюзі можна розмістити там, де портьєри використовувати важко або незручно (засклені лоджії або кухонні вікна).

Делая ремонт не забудьте выбрать оригинальные обои купив которые Вы можете воплотить свою заветную мечту в реальность.


Опускаються вони до будь-якого рівня. Напівпрозора і перфорована тканина, з яких виготовлені жалюзі, захистять від сонячного світла, розсіють його, і дозволять бачити все, що відбувається по той бік вікна, при цьому ви залишитеся непоміченим.
vidy-zhalyuzi-na-okna Жалюзі плісе

Плісировані штори це новинка на ринку. Жалюзі плісе володіють відмінним сонцезахисним якістю, при цьому мають додаткові можливості плісированих тканин.

Тканина, з допомогою кріпильного профілю збирається акуратними, щільними складками, які непомітні на тлі вікна. Великий вибір конструкцій таких штор дозволяє закрити вікна будь-якої форми і величини.
vidy-zhalyuzi-na-okna Алюмінієві жалюзі

Мають великий попит тому що, вважаються найнадійнішим видом. Здавалося б метал, як захист від сонця не дуже добре, але це не так.

Алюмінієві жалюзі непрозорі, крізь них не проходить сонячне світло. До того ж вони відображають не тільки сонячне світло, але і частина тепла. Не варто переживати, що алюміній не впишеться у ваш інтер'єр.

Алюмінієві жалюзі виробляють різного стилю, кольору і відтінків, і відмінна імітація дерева. Їх ще воліють й тому, що догляд за ними простий. Тому їх частіше купують для кухні.
vidy-zhalyuzi-na-okna Дерев'яні жалюзі

Вони вважаються самим літнім варіантом. Дерево прекрасно відбиває світло, до того ж це хороший термоізолятор. Ще дерев'яні жалюзі це відмінна звукоізоляція.

Якщо квартира розташована на першому поверсі, купіть саме такі. Сучасні дерев'яні жалюзі бувають різних кольорів і дизайну. Вони чудово поєднуються з меблями, якщо підібрати їх в тон.
vidy-zhalyuzi-na-okna Пластикові жалюзі

Головна їхня перевага легко мити і чистити. А ось як захист від сонця вони не дуже підходять. Жалюзі з пластикових пластин (особливо це стосується дешевих) пропускають багато світла, а де більше сонця, там і тепліше.
vidy-zhalyuzi-na-okna Бамбукові жалюзі

Вибравши бамбукові жалюзі ви поєднаєте захист вікон від сонця і елегантність. Такий вид може бути непрозорим або пропускати легкий розсіяне світло.

Бамбукові жалюзі вигідні ще й тим, що добре підходять під будь-який інтер'єр. Пам'ятайте, що жалюзі служать не тільки як захист від сонця, це ще й штори для краси.

Джерело: http://www.graffiti.od.ua/catalog/all

Похожие страницы:

  1. Стеклянные перегородки
  2. ​Ремонт в стилі Бароко
  3. ​Капитальный ремонт ГОСТ
  4. Гіпсові листові матеріали
  5. Начинаем строить дом